Uzņēmējs skolu pārvērš privātmājā, ir lielas ieceres 12

Kādreizējā Priekules Mūzikas skolas ēka pārtop par privātmāju Jānim Palēvicam, kura ievērojamākie īpašumi Priekules novadā ir Dobeļu dīķis un autosporta trase. Runā, ka pie ēkas būšos arī neliels baseins.

Ēku Aizputes ielā 22 J. Palēvics iegādājās šogad februārī pašvaldības rīkotā izsolē par Pats Jānis Palēvics tikmēr mitinās kemperī, kas novietots Ķieģeļu ielas 11. nama pagalmā. Nelielajai, balto ķieģeļu ēkai paredzēts kļūt par klusu un mierīgu restorānu, otrajā stāvā - dažas viesu istabas. Lielāka viesnīca iecerēta Zviedru vārtos 1, iepretim sporta hallei, bet tas ir tālākas nākotnes jautājums - vēl jāraksta iesniegums, lai pašvaldība ēku laistu izsolē.

Kā portāls noskaidroja Priekules novada domē, nepieciešamie dokumenti visi esot sagatavoti jau sen - pirms vairākiem gadiem ēku atteica izīrēt biedrībai "Pārcēlājs" rehabilitācijas centra izveidei tieši tāpēc, ka tur plānota viesnīca. Pilsētai viesnīcu tagad vajag jo īpaši - vieta, kur sportot, ir, bet nav, kur pārnakšņot sportistiem, kuri ierodas uz mačiem. izsole netika sasteigta, jo pašvaldība vēlējās nodrošināties un veidot atsavināšanas noteikumus, lai ēkā tiešām tiktu veidota viesnīca.

"Skats tur ir padrūms. Redzēs, kā ies darbi Mūzikas skolā, tad varēs domāt ko tālāk," stāsta J. Palēvics. Tuvākajā laikā privātmājai paredzēts likt siltinātās grīdas, betonēt. Tad vēl iekšējā apdare - notiek plašs remonts. Ķieģeļu ielā stāv neliels "autoparks" - pacēlājs, ko nomājusi jau pašvaldība, Priekulē citiem tāda neesot. Niedru pļāvējs - J. Palēvics plāno tam nomainīt motoru un, kad Dobeļu dīķis aizsals, izpļaut niedres. Šovasar dīķim jau ir labiekārtota pludmale, izcirsti krūmi. Plānots pludmali labiekārtot vēl. Tehnikas novietošanai viņš arī nomājot teritoriju bijušajā garnizonā.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

priekuln

ja kas nezin doma pa tiesi vai tad tam dīķim drīkst tuvoties kadreiz varejam iet makšķeret atpusties bet tagad viss nedrikst ko tad jus domajat tur peldet ne jau par velti nav jau slikti ka kads ko dara bet mazliet par traku ka tu vairs nevari brivi aizbraukt un atpusties kur kads udens ta privatizets .

pirms 11 gadiem, 2009.12.04 08:36

es

Es noteikti ar ģimeni un draugiemiešu.Lai veicas,atrāk sākt.

pirms 11 gadiem, 2009.11.30 18:44

te

nu galīgi saspiedušies,restorānu? kurš tur ies? :D
tā vieta galīgi nekam neder. līdzarto nekādu ienākumu nebūs, un vsp šaubos vai kaut kas izdosies, jo tas tiešām izklausās aizdomīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.11.27 23:02

skauģis

Super, latvieši! Kā rodas cilvēks, kurš dara, tā metamies virsū! Kāda jums daļa gar viņa naudu! Beidziet cita makā lūkoties!Lai viņam veicas. Jauks cilvēks, forši puikas. . Paverieties apkārt-novada domes virzienā, kā tiem tur labi klājas!!!

pirms 11 gadiem, 2009.11.27 18:33

Priekulnieks

Labiekaartotas pludmales diikkim:D:Dbet peldeeties pats saimnieks nellauj:D:D

pirms 11 gadiem, 2009.11.27 17:04

maks

vajag kontrolēt no kurienes viņam tādi ienākumi.Varbūt zaglis un javed pa taisno uz cietumu

pirms 11 gadiem, 2009.11.27 16:19

nu bet dīķi un trasi jau nopirka. vismaz kāds ko dara.

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 20:47

spiegs

..diezgan aizdomīgi. parasti no šitiem mutes braucējiem čiks vien sanāk. bet lai jau veicas...

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 18:41

Mečeslavs

Finansējums uzņēmumam. Aizdevums uzņēmumam. Investora piesaiste. Aizpildi anketu un sūti mums pieteikumu finansēšanai.
Vairāk informācijas mājaslapā

pirms 4 gadiem, 2016.12.05 09:37

Priekules novadā