Tūristi un novadnieki vērtē, kādu iespaidu par Latviju iebraucējiem atstāj pierobežas apdzīvotā vieta - Gramzda 1

Laikraksta "Kursas Laiks" uzmanības lokā nonākušas pozitīvas atsauksmes par Priekules novada Gramzdas pagasta centra krāšņumu, tīrību un sakoptību. “Ļoti sakopts ciemats, citi var ņemt priekšzīmi. Pirmā apdzīvotā vieta, iebraucot no Lietuvas, un pēdējā, braucot uz kaimiņzemi. Tādai vietai ir jābūt sakoptai,” “Kursas Laikam” uzsver pirms pāris nedēļām Priekules novadu apmeklējusī Vita Auziņa.

V. Auziņa ir no Kuldīgas novada. Viņa bieži apceļo dzimto Latviju un ir novērojusi, ka Lejaskurzemes apdzīvotajās vietās, kuras ir blakus vai tuvu Lietuvas robežai, ir ļoti domājušas par kārtību, sakoptību, vizuālo pievilcību. Milzīgs atklājums bijis Lietuvas pierobeža. 

Kāds liepājnieks, kurš Gramzdā darba darīšanu dēļ iegriežas bieži, bet vēlējās palikt anonīms, secinājis, ka tā ir viens no piemēriem, kā veikt uzlabojumus un uzsvērt to vajadzību, par spīti uzskatam, ka skolas slēgšanas dēļ apdzīvotā vieta tad nu ir lemta bojāejai. 

Gints Astrauskis Gramzdā ir reti – reizēs, kad apciemo vecākus. Esot apdzīvotajā vietā retāk, ir iespēja novērtēt pārmaiņas ilgākā laika periodā. “Tās ir pozitīvas. Tagad ir daudz sakoptāks nekā, piemēram, pirms pieciem gadiem.”

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 12. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Priekules novadā