Tūrisma sezonu sāks ar velomaratonu

4. maijā kopā ar otro Priekules MTB velomaratonu starts tiks dots tūrisma sezonai Priekules novadā.

Tā kā maija sākumā startē arī Zviedru vārtu krustojuma rekonstrukcijas darbi, maratona dalībnieku reģistrācija, starts un finišs būs pie sporta halles. Maratona un pusmaratona maršruti vedīs pa iepriekšējā gadā izveidotajām trasēm, velotūristiem izveidots pavisam jauns maršruts: Priekule–Purmsāti–Cāļu ciems, Trekņu muižas vieta–Bišu karjers ar jautrajiem kalniņiem un atpakaļ uz Priekuli.

Dalībnieku reģistrācija paredzēta no pulksten deviņiem Velotūrisma (līdz 25 km, bez laika kontroles), Tautas (25 km), Sporta (52 km) un Amatieru (52 km) klasēs vairākās vecuma grupās. Katrs dalībnieks saņems piemiņas nozīmīti, katrā grupā pirmo trīs vietu ieguvēji tiks sveikti ar sponsoru sagādātām balvām. Sacensību nolikums pieejams Priekules velokluba mājaslapā www.mtbpriekule.lv vai pašvaldības mājaslapas ww.priekulesnovads.lv sadaļā "Tūrisms".

Dalības maksa noteikta lats velotūristiem, pārējās grupās: trīs lati līdz 18 gadu vecumam, seši lati pieaugušajiem, ja reģistrējas internetā. Katram dalībniekam nepieciešama ķivere. Bērniem bez maksas ir dalība Mazā maratona trasēs trīs vecuma grupās līdz 12 gadu vecumam. Pēc brauciena mazajiem tiks piedāvāts Priekules teatrālās deju studijas priekšnesums.

Pievieno komentāru

Priekulē