Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinēs Priekules dzimšanas dienu

Sestdien, 11. februārī, pulksten 18 Priekules kultūras namā notiks Goda un Gada priekulnieku sumināšana, vēsta novada mājaslapa.

Par godu Priekules dzimšanas dienai notiks arī Liepājas kamerorķestra un solistu koncerts - diriģents Jēkabs Ozoliņš. Pēc koncerta balle, spēlēs grupa "Lustīgais blumīzers". Ieeja uz balli trīs lati. 4. februārī par godu pilsētas dzimšanas dienai Priekulē notika arī Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un pedagogu sagatavotais koncerts. FOTO šeit.

Par Gada un Goda priekulnieka titulu saņēmējiem šodien, 6. februārī, pulksten 13 lemj domes kultūras komitejas sēdē.

Goda priekulnieces titulu pati pirmā saņēma Priekules slimnīcas galvenā māsa Irēna Grāve, atzīmējot 50 darba mūža gadus. Kā “Goda priekulniece 2007” tika sveikta pensionētā neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšere Rita Inne. Par Goda priekulniekiem atzīti Kārlis Klucis (2008), bijušais mūzikas skolas direktors un pedagogs, novadpētnieks Arnolds Ašmis (2009), mūzikla “Priekules Ikars” autori Māra Zālīte un Uldis Marhilēvičs (2009), sabiedriski aktīvā Dzintaru ģimene: Dzintra, Modri un Kaspars (2010).

Gada priekulnieki:
2010 – komunālo parādu piedzinēja Daina Velga Erdmane.
2009 – komponists Ēriks Ešenvalds.
2008 – tituls netika piešķirts.
2007 – Priekules domes priekšsēdētāja Vija Jablonska.
2006 – Priekules slimnīcas galvenā ārste Tatjana Ešenvalde.


Pievieno komentāru

Priekules novadā