Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveic labākos priekulniekus ar goda nosaukumiem un naudas balvām 9

Priekules 85. gadadienā, ko svinēs šodien, 8. februārī, pulksten 19 Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē, Goda priekulnieka nosaukumu saņems Adolfs Kopštāls, ilggadējs "Priekules patērētāju biedrības" vadītājs, celtniecības darbu vadītājs paju sabiedrībā "Priekule", liecinieks laikmetam, kad Priekulē bija aktīva saimnieciskā dzīve. Par Gada priekulnieci kļūs kultūras nama vadītāja Inguna Zēģelniece. Tiks pasniegti arī pašvaldības Goda raksts un Atzinības raksti.

Pašvaldības Goda rakstu un 50 latu naudas balvu saņems pavāre Villija Samata, kas ilgus gadus strādājusi ēdnīcā "Liepu aleja". Ar Atzinības rakstu un 30 latu naudas balvu sveiks Žani Driviņu, Inu Dalbiņu, Modri Baumani, Mārtiņu Mikālu, Ināru Jaunzemi, Andreju Riško, Uldi Inni, Aivaru Ķeri, Andi Eveliņu.

Veselības ministre Ingrīda Circene ar ministrijas Pateicībām sveiks ārstes Ilonu Krivenčenko, Dzidru Arumu un Daigu Leimani, medmāsas Viju Tanonu, Veltu Ķudi, Zitu Miķelsoni, Maritu Rukuti, Benitu Juškinu, māsu palīdzes Anitu Lāni, Aušru Jankus un Sarmu Cērpu. Mediķi saņems arī pašvaldības Atzinības rakstu un 30 latu naudas balvu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

!!!

Dariet paši kaut ko jēdzīgu un nevis tarkšķat.

pirms 6 gadiem, 2013.02.10 20:58

aha

Ta jau domāju ka zielie nokārtoja Ingūnai to balvu

pirms 6 gadiem, 2013.02.08 22:46

fredis

nu nu nu Zēģelniece turies un nes kultūras slavu Priekulei..........ZILAIS LAKATIŅŠ IR AR TEVI

pirms 6 gadiem, 2013.02.08 13:03

Priekules novadā