Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedumu SIA "Vizulis" un Priekules novada domes lietā vēl nepaziņo 2

Tā kā lieta ir sarežģīta, sprieduma sagatavošana prasa vairāk laika, liecina Administratīvās apgabaltiesas rezolūcija. Tāpēc spriedums tiks paziņots 15. februārī pēc pulksten 16. SIA "Vizulis" prasa atcelt domes lēmumu un atlīdzināt materiālos zaudējumus, kā arī nodarīto kaitējumu.

Administratīvā apgabaltiesa apelācijas kārtībā administratīvo lietu skatījā 8. janvārī. 

Tiek apstrīdēts Priekules pilsētas domes 2009. gada 4. jūnija sēdes lēmums par virtuves ar palīgtelpām iznomāšanu skolēnu, kā arī apmeklētāju ēdināšanas organizēšanai Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē – izvērtējot pretendentus, dome nolēma līgumu slēgt ar SIA "Priekules Zviedru vārti".

Iepriekš administratīvā rajona tiesa apmierināja SIA "Vizulis" prasību daļēji, atzīstot domes lēmumu par prettiesisku un uzdot pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju. Šo spriedumu apgabaltiesā pārsūdzēja abas puses, jo SIA "Vizulis" prasīja kompensāciju vairāk nekā 30 tūkstošu latu apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Taisnīgi

Administratīvā rajona tiesa atzina Priekules domes lēmumu par prettiesisku un uzdeva pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju. Šo kompensāciju no savām kabatām būtu pēc taisnības jāatmaksā tiem domes deputātiem, kuri pieņēma šādu prettiesisku lēmumu. Jāmaksā pašam par brāķa darbu, nevis no nodokļu naudām. Tas būtu taisnīgi.

pirms 6 gadiem, 2013.01.30 16:48

Priekules novadā