Sporta infrastruktūra buksē, ja nav naktsmītnes sportistiem

Piektdien Priekulē Olimpiskais vēstnesis būs Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš, informē Olimpiskās dienas projekta koordinators Dinārs Doršs. Savukārt uz Rucavu dosies Raimonds Bergmanis.

A. Lagzdiņš ir Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs (Liepāja pērn uzņēma Latvijas III olimpiādi), tāpat A. Lagzdiņš kādu laiku bijis arī olimpieša - galda tenisista Matīsa Burģa - treneris.

"Raimonds Bergmanis, kurš pats brauc uz Rucavu, uzrunāja arī mani būt par vēstnesi - Olimpiskajai dienai ir pieteiktas ir 76 vietas, tik daudz olimpiešu par vēstnešiem nesanāks," teic A. Lagzdiņš.

Sadarbība ar Priekuli bijusi jau iepriekš, daudzfunkcionālā sporta halle un sporta infrastruktūras - stadions, laukumi - iespējas esot zināmas. Priekules iespējas apsvērtas arī organizējot latvijas olimpiādi, taču lielākā problēma esot naktsmītņu trūkums pilsētā.

"Ja varētu sportistiem piedāvāt naktsmītnes, Priekulei ir visas iespējas pievilcīgi attīstīties kā nometņu vietai dažādām komandām, izlasēm. Šobrīd sporta infrasturktūra tiek izmantota pašu vajadzībām, taču nepieciešams nodrošināt viesu izmitināšanu, ja vēlas paplašināties. Ne vienmēr nepieciešama viesnīca ar zvaigznēm, pietiktu ar kādu hosteli," spriež Sporta pārvaldes vadītājs. Izskatīti arī varianti nakšņot slimnīcā, taču "slimnīca ir slimnīca un hostelis ir hostelis".

Pievieno komentāru

Priekulē