Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrējienu pa Priekules novadu noslēgs pie ugunskura Kalētos

20. un 21. jūnijā tiek organizēts patriotisma skrējiens “Izgaismo un iepazīsti Priekules novadu!”. Tā aptuveni 150 kilometru garais maršruts sāksies 20. jūnijā pulksten 10 Priekulē pie vides objekta “1836” un ietvers visu novada teritoriju – Priekules pilsētu, Priekules, Gramzdas, Kalētu, Virgas un Bunkas pagastu.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties un skrienot, soļojot vai nūjojot veikt savu Latvijai veltīto “sirds kilometru”, pievienojoties jebkurā posmā un izvēloties savām spējām atbilstošu maršruta garumu un ērtāko skrējiena vietu.

Dalībniekiem, kuri pieteiksies līdz pasākuma pirmajai dienai, par piemiņu varēs saņemt īpašu krekliņu. Pieteikties var, piezvanot Priekules novada sporta vadītājam Mārtiņam Mikālam, pa tālruni 28631995 vai rakstot uz e –pastu:  martins.mikals@inbox.lv.

Pasākums noslēgsies 21. jūnija vakarā Kalētos, kur pulksten 21.10 tiks iedegts lielais novada ugunskurs, kam ikviens aicināts atnest malkas pagales. Pulksten 21.30 kopīgi tiks dziedātas spēka dziesmas Latvijai, bet pulksten 22 – valsts himnas dziedāšana vienlaikus visā valstī. Piedalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvs “Duvzare” un grupa “Neparasts gadījums”.

Pievieno komentāru

Priekules novadā