Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skodas seniori viesojas Priekulē, svin jubileju un turpina sadarbību

Par Priekules senioru biedrības "Zilais lakatiņš" 10 gadu jubileju raksta Skodas laikraksts "Mūsu Žodis", jo uz jubilejas svinībām 9. novembrī bija aicināti un ieradās arī Skodas senioru biedrības pārstāvji. Paši skodenieki piedāvājuši laikrakstam arī fotoieskatu par savu uzstāšanos, kas notikusi Priekules kultūras nama pārpildītā zālē.

Nākamā tikšanās reize priekulniekiem un skodeniekiem būs 27. novembrī Skodā, kad tiks pārrunāta līdzšinējā sadarbība starptautiskā projektā "Priekules novada nevalstisko organizāciju ieguldījums politikas veidošanā un lēmumu pieņemšanā", ko izstrādāja un īsteno "Zviedru draugu kopa". Sadarbības laikā apmeklēta gan konference Bunkas pagastā, gan viesojušies pie projekta partneriem Zviedrijā. Kā atzīmē Skodas senioru biedrības vadītājs Broņis Baipšis, attiecības nu esot iedibinātas ciešas un draudzīgas kā jau labiem kaimiņiem piedienas.


Pievieno komentāru

Priekules novadā