Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA "Vizulis" lietu pret Priekules domi skatīs no jauna 5

Gatavojot spriedumu, Administratīvā apgabaltiesa nolēmusi tomēr atsākt lietas izskatīšanu pēc būtības. Tiesas sēde būs 16. aprīlī.

Administratīvā apgabaltiesa lietu pabeidza skatīt 8. janvārī, bet spriedumu 29. janvārī nepaziņoja, pamatojot, ka, ņemot vērā lietas sarežģītību, tā sagtavošanai nepieciešams papildu laiks. 8. februārī pieņemts lēmums lietu atsākt skatīt pēc būtības.

Tiek apstrīdēts Priekules pilsētas domes 2009. gada 4. jūnija sēdes lēmums par virtuves ar palīgtelpām iznomāšanu skolēnu, kā arī apmeklētāju ēdināšanas organizēšanai Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē – izvērtējot pretendentus, dome nolēma līgumu slēgt ar SIA "Priekules Zviedru vārti".

Iepriekš administratīvā rajona tiesa apmierināja SIA "Vizulis" prasību daļēji, atzīstot domes lēmumu par prettiesisku un uzdot pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju. Šo spriedumu apgabaltiesā pārsūdzēja abas puses, jo SIA "Vizulis" prasīja kompensāciju vairāk nekā 30 tūkstošu latu apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jablonskai vajadzētu būt kaunam acīs skatīties saviem mīļajiem priekulniekiem, kur nu vēl kandidēt!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.03.10 15:16

skopulis

Jā, daudz būtu darba te KNAB, lai paskatās ne tik domē...

pirms 6 gadiem, 2013.02.18 19:29

Njāaa, pēc būtības jau taisnība ir Vizulim, gan līgums šķersām, gan kompensācija, gan..., bet kamēr virtuve bija skolā un "baroja" V, mani bērni negribēja tur ēst (vai nu pavāri švaki, vai produktu piegāde, bet varbūt vecās iekārtas...), bet tagad ir paēduši un apmierināti...
Varbūt atstājam kā ir tagad, jo svarīgāk taču ir lai bērni ir paēduši un apmierināti...
PS. kad būvvalde sāks kaut ko darīt ar Vizuļa graustu uz Galvenās ielas???

pirms 6 gadiem, 2013.02.18 19:25

Prettiesiskie

Administratīvā rajona tiesa atzina Priekules domes lēmumu par prettiesisku un uzdeva pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju. Šo kompensāciju no savām kabatām būtu pēc taisnības jāatmaksā tiem domes deputātiem, kuri pieņēma šādu prettiesisku lēmumu. Jāmaksā pašam par brāķa darbu, nevis no nodokļu naudām. Tas būtu taisnīgi.

pirms 6 gadiem, 2013.02.18 16:54

Pēc būtības

Administratīvā rajona tiesa atzinusi par prettiesisku Priekules domes 2009. gada 4. jūnija lēmumu, kas konkursā par telpu nomu daudzfunkcionālajā sporta hallē par uzvarētāju noteica SIA "Priekules Zviedru vārti". Tiesa tāpat ir noteikusi atlīdzināt personīgo kaitējumu 2500 latu apmērā. SIA "Vizulis" prasīja atcelt domes 2009. gada 4. jūnija lēmumu, kas ir pamatā līguma slēgšanai ar SIA "Priekules Zviedru vārti".
Rakstā nav minēts, ka pēc iesnieguma Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē 19.martā pieņemts lēmums uzsākt kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 24.nodaļas ''Noziedzīgi nodarījumi valsts institūciju dienestā''. Svarīgi arī zināt, kas sedz advokāta Edgara Štāla pakalpojuma izmaksas - vai Priekules Novada dome, vai vainīgā amatpersona? Un kura tā ir Priekules Novada domē? Vai tas ir arī noslēpums?
Priekules Novada domes un uzņēmēja V. Kadaģa sadarbībā pārkāpumus saskatīja gan KNAB, gan Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija.
Pēc konkursa izrādījās, ka jaunās Novada domes deputātam V. Kadaģim nav nepieciešamo līdzekļu nepieciešamajam inventāram. Dome tam piešķīra 12 tūkstošus latu, taču steigā aizmirsa sastādīt līguma pievienojumu par inventāra nomas maksu. Kad KNAB uz to norādīja, pašvaldība sāka iekasēt naudu gan par kārtējo mēnesi, gan iepriekšējo periodu. Pēc vairāk nekā pusgada dome izsludināja arī jaunu konkursu. Tomēr tajā neviens nepieteicās, tādēļ virtuvē turpina saimniekot.
Bet vai V.Jablonskai vēl nav viss skaidrs? KNAB, VARAM un Policijai ir skaidrs, bet domes priekšsēdētājai vēl nav skaidrs.

pirms 6 gadiem, 2013.02.18 10:23

Priekules novadā