Sestais "Priekules MTB velomaratons 2016" notiks 1. maijā 1

Sesto gadu Priekules veloklubs ar Priekules novada pašvaldības un vietējo uzņēmēju atbalstu 1. maijā organizē "Priekules MTB velomaratonu 2016". Pērnā gada sacensībās krita visi iepriekšējo gadu dalībnieku skaita rekordi un tas kopā pulcēja 217 velobraucējus, informē Virgas pagasta pārvaldes vadītāja Daiga Egle.

Priekules MTB maratonā un pusmaratonā aicināti piedalīties Latvijas MTB velobraucēji - sportisti, amatieri, tautas klases braucēji, kā arī bērni.

Dalībnieku reģistrācija 1. maijā sāksies pulksten 9 pie Priekules daudzfunkcionālās sporta halles, tā notiks līdz pulksten 10.45. Dalību maratonā var reģistrēt internetā līdz 2016.gada 29.aprīlim - www.sportlat.lv.

Šā gada jaunums būs jauniešu maratons, kurā savu meistarību varēs pierādīt 12 līdz 14 gadu veci velobraucēji 15 kilometru garā maratona klasē.

Starts garajai distancei vai maratona braucienam līdz 70 kilometriem tiks dots pulksten 11. Pusmaratona braucēji līdz 35 km trasēs dosies pēdējie, lai dotu iespēju arī mazo sportistu vecākiem redzēt  bērnu startus, kas notiks jau pēc pulksten 11.

Arī velotūristiem tiek veidots jauns maršruts, kas vedīs pa Priekules tuvējo apkārtni. Velotūristu klasē līdz 20 kilometriem varēs braukt savam priekam, bez laika kontroles. Starts velotūristiem tiks dots pulksten 11.30.

No pulksten 13.30 līdz 15.30 tiek plānoti maratona dalībnieku finiši. Ap pulksten 16 notiks apbalvošana.

Tiesnešu pakalpojumus un laika kontroli nodrošinās SIA "Sportlat", IK “Priekules velobanka” rūpēsies par tehnisko palīdzību un uzraudzību trasēs.

Galvenās balvas - velosipēda īpašnieks tiks noskaidrots apbalvošanas ceremonijā pēc visu distanču veikšanas un tas tiks izlozēts no dalībnieku numuriem.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Priekules novadā