Senioru biedrība "Zilais lakatiņš" uzsāk sezonu 18

30. septembra pēcpusdienā Priekules kultūras namā kārtējo sezonu uzsāka senioru biedrība "Zilais lakatiņš”.

Skumjš izvērtās sākums, jo piemiņas svecīte bija  jāaizdedz mūžībā aizgājušajam vokālā ansambļa dziedātājam Tālivaldim Cildermanim.

Pēc laba vēlējumiem jaunajai biedrības priekšsēdētājai Anitai Kudumai un šarmantās jubilāres Vales Rozentāles sveikšanas, visu domas pievērsās gaidāmajām jaunās sezonas  iecerēm. Jāiekārto un mājīga jāveido skaisti izremontētā biedrībai atvēlētā telpa, jārealizē Rutas Balodes izstrādātais un LEADER partnerībā iesniegtais un apstiprinātais projekts „Pulkā eimu, pulkā teku”, jau tiek izteiktas idejas par piedalīšanos projekta nākamajā kārtā.

Gan vokālajam ansamblim, gan arī eiropas deju kopai „Valceris” būs daudz jāstrādā, jo nākamajā gadā iecerēts brauciens ar kultūras programmu uz Zviedriju. Tāds mērķis dod papildus enerģiju un optimismu.

Vērojot viņu darboties gribu un patieso savstarpējo draudzību biedrībā atmiņā ataust Valda Artava četrrinde:
„Vecā dziesmā jaunus vārdus
  Dziedādami saliekam.
  Vai bij labi, vai bij slikti,
  Šai zemītē paliekam.”

Lai izdodas īstenot visu plānoto un iecerēto!

Pievieno komentāru

Komentāri 18

ADATIŅA

Jaunaj āsezonākultūras nama vadītājai Ingūnai Zēģelniecei un visam pašdarbbnieku kolektīvam vēlu labu veiksmi un panākumus Priekules vārda nešanai sabiedrībā.
Vēlu visiem možu garu un labu veiksmi ieceru piepildīšanai.!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.10.07 16:13

ADATIŅA

INGŪNAI ZĒĢELNIECEI UN VIŅAS LABAJIEM PALĪGIEM VĒLU TIK UZ PRIEKŠU. LAI JAUNĀS SEZONAS SASNIEGUMI PAŠDARBĪBĀ BŪTU VĒL LABĀKI, JAUKĀKI PAR AIZEJOŠĀ GADA REZULTĀTIEM
lABU VEIKSMI VISIEM PAŠDARBĪBAS KOLEKTĪVIEM 1!
lAI LABI VEICAS!!!

pirms 11 gadiem, 2009.10.07 16:08

apse

Piekrītu Zilgmes jaunk., ka mūsdienās katrs var izteikt savas domas.Tāds iespaids rodas, ka cien. Kuļikovas kundze vēl stipri aizkavējusies pagājušā gadsimtā.Un runājot par segvārdiem- nesaskatu neko sliktu, tādi ir pat daudziem rakstniekiem ,dzejniekiem ,u.c.Tad sākat kritizēt arī tos.Un ,ja cilvēks grib padižoties ar savu īsto vārdu , tad viņam iesaku sniegt kādu interviju, kādā no Latvijas preses izdevumiem.Laikam Kuļikovas kundze jūtas mazliet aizmirsta, bet katram savs laiks.Kā saka aktieri, vajag laikus ar godu aiziet no skatuves, lai cik tas sāpīgi nebūtu.Diemžel ir citi laiki un citi uzskati un ir jāsamierinās ar savu vecumu un sabiedrisko iekārtu .Lai Jums veicas un arī citiem, kas arī nevar sadzīvot ar šādu problēmu.Veiksmi !!!

pirms 11 gadiem, 2009.10.07 10:22

Melnais traips

Te vienai komentētājai laikam pašai problēmas ar to ūdens nolaišanu, ja jau to ceļ tādā gaismā un ir labi zināma šī vaina. Tas komentārs liecina par šīs personas ne sevīšķi lielām prāta spējām.

pirms 11 gadiem, 2009.10.07 10:12

Zilgmas jaunkundze

Jā, kāds domas augstākās pilotāžas lidojums Kuļikovas kundzes komentātrā. Tur jau pienākas vismaz Nobela prēmija par nesavtību un kārtējo slavināšanas kampaņas sasniegumu, pie tam to veicot darba laikā. Vai tikai neaizmirsāt pieminēt. ka Priekules Kombuļi - alias Zilais Lakatiņš vēl piedalījās koncertturnejā Briselē vai vismaz Vašingtonā. Un personīgo viedokli var izteikt jebkurš, izlasiet Satversmes 100.pantu. Te atrodas tādi gudrinieki, kuri tikai paši var izteikt savu viedokli, bet citiem to liek paturēt pie sevis. Mēs visi esam vienlīdzīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.10.06 15:29

Veltijums amālijas tantei no Migela !
Amālija rudenī,
Nevar nolaist ūdeni,
Bet kad bites ziedos dūc
Amālija laiž ka rūc.

pirms 11 gadiem, 2009.10.06 15:28

Ilmiņ

Ja jau esat tāda aktīva kulturas darbiniece,kas skatās kādi plāni un Jums liekas kaJūs to darbu veiksiet labāk ejiet uz domi un piesakat atklāti savu kandidaturu Cik es 'direktori zinu viņa ir vienmēr laipna,pretimnākoša un enerģiska.Kulturas nama gaisotne ir lieliska,telpas atremontētas un viss notiek,ja esiet mājās tupētāja, tad tupiet un nečiviniet blēņas un savu pērsonīgo viedokli paturat kur sēžat.šādi neslavas cēlāji kā jūs ir nepatīkami.

pirms 11 gadiem, 2009.10.06 12:52

Izlasot Lapsenes ,amalijas Ilmas un c. melnos traipus,ko met uz sabieriski aktīvās pensionāru kopas Zilais Lakatiņš dalībniekiem,man kā parastam pilsētas iedzīvotājam rodas jautājums,kas tie par cilvēkiem,kas savas pretenxzijas nevar atklāti pateikt ,bet slēpas zem izdomātiem vārdiem un apmētā sabiedrības aktīvākos cilvēkus.Apmētā visus : Kulturas nama vadītāju, kas savu darbu veic apzinīgi,jo viņa nesēž dienām savā kabinetā un nekritizē un nemet akmeņus cita lauciņā jo viņai nav laika ir jādarbojas.Pateicoties viņas enerģiskai darbībai Vasaras Ikkara svētki ir kļuviši par tradiciju visā rajonā un arī republikā ,tāpat Zilā lakatiņa aktīvai darbībaimūsu Priekules vards izskan Rīgā Pāvilostā un citos rajona pagastos kur sapulcējas aktīvi darboties griboši pensionāri.Man tikai gribas zināt cikos pasākumos šis akmeņu metējas pašas kautkur piedalās,varbūt tā ir profesija,apriet un kritizēt tos ,kas kaut ko dara Nestaigāsim ar akmeni kaklā ,ja ir viedoklis iesakiet mēs visi esam pilsētas iedzīvotāji un neceļiet neslavu par visu Novadu un rajonu,zem segvardiem neslēpjasties.Kulturas nams ir atvērts visiem.tāpat arī Pensionāru kopa Zilais lakatiņš gaidīt gaida un aicina ensionārus nesēdiet mājās bet nākiet apritē,tad tā nenovīdība izgaisīs un nebūs jāmet akmeņi cita lauciņā jo nevar zināt cik to akmeņu ir samesti pašam. Rakstītāja jau laikam nemaz nezina ,ka tirgus Priekulē ir trešdienās un sestdienās pie veikala Jumis uz tirgus laukuma,un tas jau nu nav jāorganizē Kulturas nama vadītājai. Visu labu vēlot un ceru uz sapratni. Rita Kuļikova.

pirms 11 gadiem, 2009.10.06 09:39

amālijas tantei

Piekrītu ,zilā lakatiņa dāmītēm lepnums aug lielumā.Kur nu sveicināšanās, daža jau tur ir iedomājusies sevi par primadonnu, vai pasaules centru, kam visiem jāgriežas tikai ap to.Parasti prāts nāk ar gadiem, bet šajā gadījumā, ar gadiem aug tikai augstprātība.Kas tādu zilo lakatiņu vispār klausīsies, nav ko šķērdēt lieki naudu, jo tik augstas profesionalitātes ansamblim jau pa visu Latviju nevarētu atrast tik augstu skatuvi kur uzstāties.Tāds lepnums jau nevar stāvēt uz parastiem dēļiem, dodiet zelta vai dimanta...

pirms 11 gadiem, 2009.10.05 12:12

Amālijas tante

Vienai otrai kundzītei no Zilā lakatiņa piemetusies jau ''zvaigžņu'' slimība, jo savā augstprātībā vairs nesveicinās. Jo pieradušas pie kultūras nama vadības pārspīlēta atbalsta.

pirms 11 gadiem, 2009.10.05 11:10

Varbūt 'tu Skābanīt gribi uzrīkot kādu pasākumu!

pirms 11 gadiem, 2009.10.02 19:11

Skābene

Jā, sākas. Kā tik ko pasaka ne tā, tad tūliņ sākas personīgi aizskārumi. Labāk lapsene paskaties Kurzemes vārdā piektdienas numuros par pasākumiem novados - Priekules vārdu tur neizlasīsi, jau vairākas nedēļas pēc kārtas par kaut kādiem kultūras pasākumiem. Tādu vispār nav.

pirms 11 gadiem, 2009.10.02 15:24

Lapsene
Cienijamās Ilma un Vīnoga ! Jūs laikam esat no tām kam slinkums pacelt savus dupsīšus un aiziet līdz kultūras namam, tāpēc tādas saskābušas. Par ko tad lai Jūs izceļ un slavina?????

pirms 11 gadiem, 2009.10.02 11:38

Ilma

Paldies par komentāru vīnogai. Ļoti precīzs un raksturo Gaisotni kultūras jomā Priekules kultūras nama vadības darbības stilā. Priekulē jau no laiku laikiem ir raksturīga tendence kādu favorītu izcelt, slavināt un arī pārspīlēti atbalstīt. Nu lai viņas šīs kundzītes darbojas, tā sevi izsakot un vēl kā sevi izrādot. Bet paskatieties, kas plānots kultūras pasākumos oktobra mēnesī Priekules kultūras namā ( no Priekules Novada ziņām septembrim)? Oktobrī tikai darbību atsāk 5 pašdarbības kolektīvi. Kultūras pasākumi nekādi. Laikam kultūras nama vadībai turpinās atvaļinājums no septembra mēneša.

pirms 11 gadiem, 2009.10.02 11:04

vīnoga

Senās augstprātīgās Priekules kundzītes vēl joprojām nevar nokāpt no augstumiem un lustējas tālāk.Parastu lauku tantuku jau šīs neņem savā pulkā, kaut dažai lācis uzkāpis uz auss jau bērnībā.Skumji, vai šim augstprātības ziedam nav nevienas cilvēciskas īpašības, jo līdzekļus jau piešķir dome un domāts jebkuram.

pirms 11 gadiem, 2009.10.02 09:12

Priekules novadā