Satiksmes ministrs Lietuvas pierobežas ceļa stāvokļa uzlabojumu nesola 3

Satiksmes ministrija sadarbībā ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” speciālistiem ir izskatījusi Priekules novada pašvaldības sagatavoto vēstuli par valsts reģionālā autoceļa P114 “Ilmāja – Priekule – Lietuvas robeža (Plūdoņi)” uzturēšanu un sakārtošanu.

Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns 6. aprīlī atbrauca apskatīt ceļus uz Skodu un Vaiņodi. Pēc tam 11. aprīlī satiksmes ministrs Tālis Linkaits pie sevis uzņēma Priekules un Vaiņodes novadu pašvaldību vadītājus, lai apspriestu situāciju, vēstīts Priekules novada mājaslapā. 

Priekules novada pašvaldība saņēmusi satiksmes ministra T. Linkaita parakstītu vēstuli, kurā informēts, ka pašlaik valstī autoceļu nozarei pieejamā finansējuma ietvaros minētā posma sakārtošana netiek plānota.

Izstrādājot Valsts autoceļu sakārtošanas programmas finansējuma plānu 2020. –2022. gadam, tiks izvērtētas iespējas tajā iekļaut šī kritiskā valsts pārziņā esošā autoceļa posma sakārtošanu, minēts atbildes vēstulē.

Līdz iespējai būtiski uzlabot valsts reģionālā autoceļa P114 “Ilmāja – Priekule – Lietuvas robeža (Plūdoņi)” stāvokli, tiks nodrošināta autoceļa ikdienas uzturēšanas darbu izpilde atbilstoši noteiktajai uzturēšanas klasei – tas ir vienīgais solījums, ko satiksmes ministrs dod.

Satiksmes ministrijas atbildes vēstuli Priekules novada pašvaldībai pilnā apjomā skatīt šeit!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tikai vienu!

nosauciet tikai vienu saimnieciski domājošu pašvaldības vadītāju, kā arī kaut vienu ministru! NAV! Arī negaidiet, jo visi kā viens savās kabatās bāzēji. Vājprāta apmēros!!

Mežonīgos apmēros valsts izzagšana un ķeizariņiem uzkrājumi PASAKAINI, viņi pat pārsteigti par savām naudas čupām un netic tam, ka cilvēki kā ANALFABĒTI turpina akli viņus ievēlēt kaut līdz PASTARDIENAI aklā draudze!!

pirms 2 gadiem, 2019.04.25 19:48

ej

Valstij nav naudas,tagad taisīs reformas,lai var iegrābt kādu sauju,bet ceļi Latvijā drīz bus bezceļi,sekas 30 gadu ilgai valdību zagšanai

pirms 2 gadiem, 2019.04.26 12:42

Ko un

Tu uzraksti konkrēti, cik un kurš ir nozadzis, ar visiem cipariem? Ja ne, tāda tukša ***ana vien sanāk!

pirms gada, 2019.05.07 14:14

Priekules novadā