Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas ''Goda priekulnieka'' pieteikšana un izvērtēšana 3

Februārī Priekules pilsēta svinēs 89. dzimšanas dienu. Svētki Priekules Kultūras namā plānoti 11. februārī. Ik gadu pilsētas svētkos pašvaldības pārstāvji sveic iedzīvotāju nominētos ''Goda priekulniekus'', informē domes pārstāvji.

Priekules novada pašvaldības noteikumi paredz, ka apbalvojumu ''Goda priekulnieks'' piešķir par sevišķiem nopelniem Priekules pilsētas labā, kas var izpausties valsts, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Lai izvirzītu savu kandidātu, jāaizpilda pieteikums. To var darīt brīvi apvienojušies piecu cilvēku grupa, kam ir vienots kandidāts. Pēc anketu saņemšanas, tās tiks apkopotas un izskatītas Izglītības, Kultūras un Sporta komitejā, kura lems par apbalvojuma ''Goda priekulieks'' piešķiršanu.

Anketas pieejamas www.priekulesnovads.lv vai pašvaldības sekretariātā un no 2. janvāra arī pilsētas veikalos un iestādēs. Aizpildītas anketas līdz 2017. gada 12. janvārim var iemest anketu kastītēs Priekules veikalos, iesniegt personīgi novada pašvaldības sekretariātā vai iesūtīt elektroniski - dome@priekulesnovads.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Liekais

Jā, kurš gan nevēlētos iegūt Goda priekuLIEKA statusu

pirms 2 gadiem, 2017.01.08 10:20

ko??

A pats nevar pieteikties? U, ja var, tad pie kā, lūdzu, un cik tas maksā???

pirms gada, 2017.01.17 18:50

Priekule

Kāpēc nav tituls "Fui Priekulnieks", būtu lielāka balsošanas intensitāte

pirms gada, 2017.01.24 19:51

Priekules novadā