Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ruta Balode atsakās no deputāta mandāta 30

Virgas pagasta pārvaldes vadītāja Ruta Balode, kura Priekules novada domes vēlēšanās tika ievēlēta, turklāt ar vēlētāju atbalstu pakāpās no 7. vietas Nacionālās apvienības sarakstā uz 4., atsacījusies no deputāta mandāta, portālam apstiprināja pati R. Balode.

"Paldies vēlētājiem par uzticību, jūtos pagodināta par izrādīto atbalstu. Uztveru to arī kā atbalstu manam darbam pārvaldes vadītāja amatā. Likums neļauj savienot pārvaldes vadītāja darbu ar deputāta pienākumu veikšanu, tāpēc palikšu par pārvaldnieci," skaidro R. Balode. Šādu nostāju viņa bija paudusi jau pirms vēlēšanām.

Ja R. Balode no deputāta mandāta atsakās, to piedāvās Nodarbinātības aģentūras darbiniecei Aldai Binfeldei. A. Binfelde kā deputāte darbojās arī šajā sasaukumā. Nacionālās apvienības sarakstā viņa bija iekļauta ar 14. numuru, bet vēlētāju vilktie plusiņi ļāva pakāpties uz 11. vietu, apsteidzot pašreizējo deputātu uzņēmēju Vaclovu Kadaģi.

Pievieno komentāru

Komentāri 30

Nepatīkama sajūta tev ir no slapjajām bikšelēm

pirms 6 gadiem, 2013.06.04 16:38

tas Jānim

Vai tev tas ūdens smadzenēs saskrēja, ļoti nepatīkama sajūta.

pirms 6 gadiem, 2013.06.04 14:51

pensionāriem ir jāiet pensijā, nevis jāatņem darbavietas cilvēkiem, kas ir brieduma gados!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.06.04 14:15

Jānis

Paziņa Tu pat neesi cienīga(īgs) Rutas kundzei ūdeni pienest! Beidz ar skaudību lūrēet cita makā un ja jau esi tik erudīta personība tad sāc strādāt, izveido darba vietas un nākamajā sasaukumā sasauc "taisnīgo un pareizo" sarakstu un sāc vadīt novada dzīvi! Bet kamēr esi nulle labāk ned..s!!!

pirms 6 gadiem, 2013.06.04 14:14

paziņa

Tas jau Rutas stilā - iz*** D.E., kas nu domē galīgi nebija tas sliktākais deputāts, pašai ar ''Zilā lakatiņa'' apstrādāšanu iegūt 4.vietu, tagad izdomāt, ka pa 100ls jau neies sēdēt ''deputātos'', bet pārvaldē jau tomēr 650Ls un +plus vēl pensija un uz 4 gadiem!!!!Super!
Pārvaldē tāpat bez tiem daudzinātajiem projektiem neko jau nav darījusi - visi pagasta centri ar dadžiem aizauguši, kapos drīz tuvinieku kapus nevarēs atrast - nu nedara pilnīgi neko!!!@ Jauniešiem atkal jāsaka - vecā kode rullē - Jums atkal būs uz Angliju vai Īriju jābrauc...darba vietas vēl ilgi nebūs!

pirms 6 gadiem, 2013.06.04 12:17

Ha

Lai jau Ruta būtu pārvaldes vadītāja, lai neaizmirstu savu Virgas pagastu, forši. Un tas nav slikti. Jo uz šo amatu cerēja ļoti D. E., bet re virdzeniekiem D.E. nav patikusi un nepatiks. Un balsojums pierādījās, ka tomēr labāk ir RUTA. Daiga pat netika deputātos, tur ir iznākums. :D

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 23:12

balodīts

Balode,vai Tu esi godīga,tā ir kapitālākā cūcība!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 18:57

ups

Vai pajautājāt pašai Balodei vai ta stiešām tā ir? Mandāti jau vēl nav saņemti un to,kas nav,nevar nolikt. Atkal prese pārspīlē.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 18:45

?????

Es piemēram ar vēlēšanām saprotu sekojošo: izsaku savas simpātijas pret kādu politisko spēku un konkrētiem kandidātiem, tādējādi apstiprinot paveikto, un ja galu galā šī kundzīte ir labs pārvaldnieks, lai turpina veikt savus pienākumus. Balsojums ir vēlētāju pateicība par paveikto un cerības, ka tādā virzienā turpinās strādāt. Arī šādi var uz šo situāciju palūkoties, nevis zākāties.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 18:12

Tas pats

Tagad Priekulē turpināsies tas pats. Jablonskas sarakstā ir 5 ( A.Cīrulis, I.Kuduma, M.Mikāls, I.Rubeze, M.Andersone) viņas padotie, kuriem ir darba attiecības ar domi, un kuri tagad tēlos un iedomāsies ka ir ''deputāti'', bet būs tikai ''peškas'' Vijas rokās. Uz papīra skaitīsies deputāti. Vija jau 7 gadus nevar tikt galā ar bīstamajiem graustiem Priekules centrā. Un nekas netiek jau gadiem darīts. Jablonskas saraksts ir garš, bet nekvalitatīvs.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 16:36

tas pats grābeklis

Vēlētāju kārtējā muļ'ķošana. tas pats masveidīgi notika 2009.gadā, kad visi pagastveši pēc ievēlēšanas atteicās. Pagastvečiem valdība atļāva ieņemt pagastu pārvaldnieku posteņus bez jebkāda konkursa, kas bija klaji PRETLIKUMĪGI, jo viņu iepriekšējais amats - kā deputātiem - nav automātiski pārmantojams !!! Viņu vietā nāca šādi un tādi. Tāpēc jau arī cilvēki neiet uz vēlēšanām - zina, ka tiks apmuļķoti.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 16:10

Zaudētājiem!
Kur tad nu visi šie taisnīgie komentāru rakstītāji bija vēlēšanu dienā??? Varējāt taču beigt rubināt savus degunus un iet nobalsot par otru labo sarakstu!!!

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 15:42

priekulnieks

Vija un Arta ir normalas. Vajadzeja dome gut virsroku Artai. Jablonskas saraksta man nepatik D.E.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 15:41

Nesaprotat

Kā jus nesaprotat, ka Jablonska uztaisīja savu sarakstu no saviem padotajiem - 4 skolu direktoriem, viena kultūras nama direktore, viena pagasta pārvaldniece (R.Balode), tad viens sporta darbinieks no halles un savāca savam sarakstam lielu vēlētāju skaitu. Bet ko šie visi ''deputātiņi'' darīs - viņi jau ir atkarīgi no savas domes vadības kā darba ņēmēji, pretī nerunās un galva arī tiem nesāpēs par iedzīvotājiem. Bet vēlētāju intereses viņi neaizstāvēs, jo skatīsies savam maizes devējam mutē.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 15:28

Nožēlo

Cik tādu nav, kas nožēlo, ka balsojuši par Jablonskas sarakstu. Vajag vispirms domāt, tad darīt. Tagad turpināsies tas pats iesāktais - vispirms atsakās no deputāta pilnvarām (R.Balode) amatu dēļ, tad turpināsies ķīniešu greideru iegādes, tad vēl cik izmaksās tiesvedība par trettiesiskiem pieņemtiem lēmumiem, bet lielai daļai priekulnieku viss ir labi, viss ir okei, tāpēc tādas nelikumības notiek. Bet domes vadība pirmajā sēdē atkal palielinās saviem amatiem algas.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 15:20

dīvaini

Kāpēc cilvēks kandidē, ja pēc tam uzreiz atsakās no deputāta mandāta? Visīstākā to balsotāju, kuri balsoja par viņu, pievilšana.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 15:17

Ja likums viņai šādi atļauj, tad, ko pārmest. Gudra.

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 14:40

Priekules novadā