Ragavu karuselis Paplakā būs 6

Līdz mēneša beigām ceram dabūt gatavu, teic biedrības "ROB-LANKA" vadītāja un Virgas pagasta pārvaldniece Ruta Balode. Projekta "Ziemas prieki" īstenošanu Prūšu ūdenskrātuvē līdz šim kavējuši dažādi apstākļi.

Pērn oktobrī biedrības "ROB-LANKA" projekts "Ziemas prieki" saņēma Hipotēku bankas Klientu kluba "Mēs paši" finansējumu. Iepriekš savu atbalstu - 318 latus - jau bija apsolījusi pašvaldība. Projekta kopējās izmaksas lēstas uz 700 latiem.

"Kad bija 20 grādu sals, nedzinām cilvēkus strādāt uz ledus. Es arī nedēļu noslimoju. taču domāju, ka līdz mēneša beigām dabūsim gatavu. Iepriekš bija jāgaida, lai būtu ledus," stāsta R. Balode.

Projekts "Ziemas prieki" paredz izveidot arī tradicionālo ragavu karuseli uz ledus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Karuselis

Vēl jau tā jūsu Rutiņa neko nav noorganizējusi,kaut kā neredzam tās ragavas uz dīķa,domāju ka korospodente viņai lika atgādināt. ka tādu projektu bija rakstījusi un kaut ko Rutiņai vajag noorganizēt. Rodas jautājums vai projekts vienai dienai, domāju ka ragavu karuselim tur jābūt ikdienā, lai iedzīvotāji varētu baudīt ziemas priekus.

pirms 9 gadiem, 2012.02.14 08:53

tāpēc ka

Priekulē nav pārvaldnieka, kā pagastos, tādēļ ar attīstību bremzē. Ir novada priekšēdētāja, kurai par Priekuli nav laika domāt...

pirms 9 gadiem, 2012.02.13 20:47

kolege

Rutu vajadzēja uz Priekuli par novada domes priekšnieci. Mēs te apmierināti ar visu, neko nevajag...

pirms 9 gadiem, 2012.02.13 19:19

Jānis

Atceros šitādu no savas bērnības, opīša mājās tādā vizinājāmies katru ziemu, tas bija super :) , tikai nedrīkst aizmirst par "drošības" jostu, lai ir pie ka pieturēties :)

pirms 9 gadiem, 2012.02.13 14:39

Priekulē