Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radošā konkursā mudina aprakstīt palaidnības

Līdz 27. septembrim Priekules novada iedzīvotāji, bērni un pieaugušie, aicināti iesniegt darbus radošajam konkursam "Lielākā palaidnība manā ikdienā", ko īsteno Kalētu bibliotēka kā daļu no projekta "Grāmata - mana, tava, mūsu dzīve". Konkursa nolikums pieejams šeit, kā arī katrā novada bibliotēkā. Projektu finansē Priekules novada dome - 285 lati tika piešķirti kultūras iniciatīvu projektu konkursā.

Autori saņem piemiņas dāvanas un diplomus, labākie darbi tiks iekļauti ceļojošā izstādē Priekules novada bibliotēkās, bet noslēguma pasākumā šā gada oktobrī paredzēta  tikšanās ar grāmatas ”Palaidnību karaļa Jāņa B dienasgrāmata” autori Rutu Skrebeli.

"Par laimi šī grāmata iekļauta šī gada "Bērnu žūrijā", tā kā darbošanās un interese paredzama liela," teic projekta autore un Kalētu bibliotēkas vadītāja Mirdza Liepiņa. Iepriekš jau milzu popularitāti piedzīvojušas "Grega dienasgrāmatas", tā kā iedvesma palaidnību aprakstīšanai tālu nebūs jāmeklē. Turklāt žanra izvēle ir pilnīgi autora ziņā, tas var būt vēstījums, humoreska, skečs vai cits prozas vai dramaturģijas žanrs, dzeja, kā arī zīmējums jebkurā tehnikā (komikss, karikatūra utt.). Katrs gan drīkst piedalīties tikai ar vienu darbu, un rakstu darba apjoms nedrīkst pārsniegt divas A4 lapas datordrukā.

Papildus informācija, zvanot uz Kalētu bibliotēku pa tālruni 63461547.

Pievieno komentāru

Priekules novadā