Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekulnieki viesojas Spānijā un uzņem spāņu vienaudžus pie sevis

Pēdējos gados arvien populārāka kļuvusi skolēnu un studentu apmaiņas programma “Erasmus”. Tā ir iespēja pārstāvjiem no Eiropas Savienības dalībvalstīm doties pieredzes apmaiņā uz kādu citu valsti, lai iepazītu tās tradīcijas, kultūru un redzētu, kā norit mācību darbs citās skolās Eiropā. Šādu iespēju izmanto arī Priekules vidusskola. Šajā pavasarī priekulnieki viesojās Spānijas pilsētā Seviljā, bet nu arī paši uzņēmuši savus spāņu draugus.

Galvenā apmaiņas programmu projektu kūrētāja Priekules vidusskolā ir angļu valodas skolotāja Zaiga Strelēviča. Viņa atzīst, ka jāiegulda daudz laika un enerģijas, lai izstrādātu projektu un pieteiktu dalību “Erasmus+” apmaiņas programmai, taču tas ir to vērts, jo paver ļoti plašas iespējas skolēniem un arī pedagogiem.

Daļai Priekules skolēnu brauciens bijis īpaši satraucošs, jo lidojums ar lidmašīnu piedzīvots pirmoreiz dzīvē. “Tie paši, kuru ģimenēs dzīvoja priekulnieki, tagad dzīvo pie mums,” norāda Z. Strelēviča. Liels bijis priekulnieku un spāņu atkaltikšanās prieks.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 3. maija numurā!

Pievieno komentāru

Priekules novadā