Priekulnieki apspriedīs attīstības programmu un stratēģiju 1

Trešdien, 12.decembrī, no pulksten 13 līdz 15 Priekules novada domes zālē, Saules ielā 1, notiks Priekules novada Attīstības programmas un attīstības stratēģijas publiskā apspriešana. Uz to aicināts ikviens novada uzņēmējs un saimniecības īpašnieks.

Tiks prezentēti izstrādātie plānošanas dokumenti un būs diskusija par nepieciešamajiem uzlabojumiem, lai tajos ietvertās vadlīnijas radītu labvēlīgus nosacījumus uzņēmumu un saimniecību attīstībai.

Pieteikšanās un papildus informācija pie novada Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Modra Baumaņa (tālr.26193397; e-pasts: modris.baumanis@priekulesnovads.lv  vai Priekules novada lauku attīstības konsultanta Alekseja Kačanova (tālr.: 28310484; e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

Ar izstrādātajiem plānošanas dokumentiem var iepazīties mājaslapā www.priekulesnovads.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Apspriedes

Kārtējās apspriedes. Cik tādas nav bijušas, gadiem sēž, apspriež, klausās pasakas ar laimīgām beigām, bet beigās - čiks, kā tai latviešu tautas pasakā. Kur palika tā pasaka par akvaparku, peldbaseiniem un dzīvojamo māju apsildīšanu no tās koģenerācijas stacijas, kura izplata tikai tās smakas? Palikusi tikai nelāga smaka, nekas vairāk.

pirms 8 gadiem, 2012.12.10 10:42

Priekulē