Priekuli sāk rotāt svētkiem 8

Tuvojas decembris un tas nozīmē, ka pilsētas un mājas sāks rotāties Ziemassvētkiem. Priekules novads rotāšanos sāks ar pilsētas Adventa vainaga pirmās sveces iedegšanu, uz kuru priekulnieki un viesi aicināti jau 29.novembrī pulksten 16, informē Priekules novada pašvaldības izdevuma redaktore Līga Svara.

Pirmā decembra nedēļa nesīs patīkamus pārsteigumus pilsētas bērniem, kad viņi 2.decembrī pulksten 11 ar saviem rotājumiem tiek aicināti uz rotaļu laukumu pie novada domes ēkas, lai kopīgi ar “Dzirnaviņu” bērniem izrotātu savu svētku egli. Kalētu pagastā 4.decembrī pulksten 15 tiks iedegta lielā pagasta egle.

Bet jau 5.decembrī pulksten 16 novada bērni un viņu vecāki tiek aicināti uz Rūķu radošajām darbnīcām un piparkūku cepšanu Priekules kultūras namā, lai pēc kopīgas darbošanās pulksten 18 sagaidītu Lielās pilsētas egles iedegšanu pie Kultūras nama dīķa. Decembra pirmā sestdiena Priekules novadā ir pasākumiem bagāta arī pagastos- uz labdarības koncertu Virgas pagasta Purmsātos aicina biedrība “Rumula”, uz akustisko koncertu Bunkas pagasta Tadaiķos aicina Toms Bokums un Einārs Skuja, arī novada ļaudis ar īpašām vajadzībām ieradīsies Priekulē uz kopīgu Adventa laika pasākumu kā ik gadu. Nedēļas nogalē, 6.decembrī pulksten 17, Aizputes baptistu draudzes koris ar mūziķiem Priekules Kultūras namā piedāvās garīgās mūzikas koncertprogrammu “Ziemassvētkus gaidot”.

Aicinām Priekules novada iedzīvotājus un viesus piedalīties un atbalstīt sava novada Ziemassvētku noskaņas radīšanā, kā to dara radošās apvienības “Saspraude” dalībnieki no 12.decembra piedāvājot savu izstādi-pārdošanu Priekules Kultūras namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

ome

Vai atkal to Priekules egli ieliks dīķī starp lieliem kokiem kā pagājušajā gadā? Murgs kaut kāds!!! Ja bērni rotaļājoties iekritīs dīķī, kurš par to atbildēs?

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 10:05

omei

Un kurš atbildēs par tavu aizkritušo šīberi?...egle viņai nepatīk. kam būs lemts iežauties dīķī, tas arī iežausies, būs tur egle vai nē.....

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 14:47

Gramzdenieks

Tāpēc ir vecāki bērniem, kuriem viņi jāpieskata. Ap lielo egli, manuprāt, nerotaļājas.
Šī vieta tomēr ir daudz piemērotāka un labāk izvēlēta skaistajai eglei.

pirms 5 gadiem, 2015.11.26 21:22

atkal nav labi

Jums,Priekules novada iedzīvotāji, kādreiz kaut kas ir labi arī? Vai Priekulē un novadā dzīvo žults pilni neapmierinātie, kuri tikai gaida, kā otru noriet un kritizēt, klačoties un ķengāties!

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 10:30

Cilda

Pilnīgi piekrītu!Priekules novada iedzīvotāji izceļas ar savu žulti un neapmierinātību!Laikam jau cilvēkam paliek labāk, ka savu žulti izgāž uz otru.

pirms 5 gadiem, 2015.11.27 09:40

ExPrieks

Pēdējie priekulnieki paši sevi viens otrs noēdīs :D konkrēts lol

pirms 5 gadiem, 2015.11.29 09:28

omei

Pirmā decembra nedēļa nesīs patīkamus pārsteigumus pilsētas bērniem, kad viņi 2.decembrī pulksten 11 ar saviem rotājumiem tiek aicināti uz rotaļu laukumu pie novada domes ēkas, lai kopīgi ar “Dzirnaviņu” bērniem izrotātu savu svētku egli....

pirms 5 gadiem, 2015.11.30 15:12

Priekules novadā