Priekules "Ziedu namiņš" atkal atvērsies 31. augustā 3

Atjaunot sienu krāsojumu līdz atvēršanai diez vai paspēsim, bet tas noteikti būs, sola “Ziedu namiņa” Ķieģeļu ielā 1 īpašniece Inese Laure. Astoņus gadus darbojoties, iekrāta nauda kapitālajam remontam, kas šīs vasaras klusajos mēnešos arī īstenots.

“Līdz plikām sienām,” īpašniece raksturo, cik pamatīgs remonts veikts. Mainīti logi, jumts, grīdas, jau veikta iekšējā apdare, ārējā tiks pabeigta visticamāk jau septembrī.

“Bērniem par prieku, vaļā vērsim 31. augustā. Jūlijs, augusts jau klusie mēneši, kad katram dārzā puķes zied,” teic I. Laure. Namiņš remontam slēgts pēc Jāņiem, kad beidzies izlaidumu laiks. Darba diena sāksies astoņos no rīta, bet ilgāk par trijiem pēcpusdienā veikaliņš nebūšot vaļā – kam vajag, puķes pērkot no rīta.

Ziedu namiņa ēka tur atradusies jau trīsdesmitajos gados, zina teikt sen Priekulē dzīvojošie, taču kara laikā stipri cietusi. Piecdesmitajos gados, uz vecajiem pamatiem uzbūvēta no jauna, tur atradusies aptieka. Neatkarības gados kādu laiku tur bija lietoto apģērbu veikaliņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

xl

Ļoti jauks veikaliņš. Gaidām atvēršanu. Lai Tev, Inesīt, arī turpmāk veicas!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 22:49

murka

izvēle varēja būt lielāka, ir reizes ka vispār nekā nau

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 17:11

Pircēja

Ļoti jauks ziedu veikaliņš Priekulē. Patīkama un laipna apkalpošana. Plaša ziedu izvēle. Vienmēr iesaka, ko izvēlēties, uz vietas izveido kompozīcijas. Patīkama atmosfēra. Paldies!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 07:36

Priekules novadā