Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules PII "Dzirnaviņas" aicina darbā saimniecības vadītāju

Līdz 25. aprīlim Priekules novada domē var iesniegt dokumentus saimniecības vadītāja amatam pirmsskolas izglītības iestādē "Dzirnaviņas". Šāds amats iepriekš iestādē nav bijis.

Galvenie  pienākumi ir ēkas un inženiertehnisko sistēmu uzraudzība un uzturēšana, lai nodrošinātu to ekspluatāciju atbilstoši noteikumiem un izglītības iestādes darbības vajadzībām, ēkas energoefektivitātes monitoringa uzraudzīšana. Štata vieta izveidota jau janvārī, pastāsta Priekules novada personāla speciāliste Stefānija Ozoliņa. Pēc īstenotā energoefektivitātes paaugstināšanas projekta nolemts, ka darba apjoms saimnieciskos jautājumos ir pietiekami liels, lai izveidotu atsevišķu štata vietu.

Pretendentiem vēlama vidējā profesionālā (tehniskā) izglītība, zināšanas tehniskajā jomā; labas datora lietošanas prasmes; vēlme mācīties.

Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze būvniecībā, inženiertehnisku iekārtu, sistēmu apkalpošanā un/vai ēku apsaimniekošanā. Iemaņas ar ēkas uzturēšanu saistītu remontdarbu veikšanā.

Pievieno komentāru

Priekules novadā