Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules pašvaldībai nākas atteikt bijušās izgāztuves nomas tiesības autotrases izveidei

Priekules novada dome atteikusi iznomāt kādreizējo Priekules pagasta atkritumu izgāztuvi biedrībai "SK Dienvidkurzeme", kas vēlējās tur ierīkot autotrasi.

Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska (VL-TB/LNNK) aģentūru LETA informēja, ka pašvaldībai nācies biedrībai atteikt, jo bijušajā izgāztuvē 30 gadus pēc tās slēgšanas jāveic gruntsūdeņu monitorings. Atkritumu izgāztuve Priekules pagastā tika slēgta pirms 10 gadiem pēc atkritumu poligona "Ķīvītes" izveides Grobiņas pagastā. Līdz ar to vēl 20 gadus bijušās izgāztuves teritorijā jāveic vides stāvokļa novērtējums un to nevar iznomāt, skaidroja Jablonska.

Priekulē jau ir izveidota viena autotrase, kas pieder uzņēmējam Jānim Palēvicam, taču biedrība "SK Dienvidkurzeme", ko vada sportists Valters Zīverts, vēlas veidot savu trasi. Pašvaldība pieļauj, ka autotrasi varētu izveidot citā vietā. Drīzumā plānota bijušās Priekules garnizona autoparka teritorijas nomas tiesību izsole. Kā norādīja Priekules novada domes galvenā nekustamo īpašumu speciāliste Vēra Rubeze, biedrība, tāpat kā jebkurš cits interesents, var piedalīties izsolē. Nepilnus 10 hektārus lielajā teritorijā uz Priekules pilsētas un Priekules pagasta robežas padomju laikā atradies garnizona autoparks. Tajā saglabājušās pussabrukušas garāžas, un šī vieta pārvērtusies par nelegālu atkritumu izgāztuvi. Pašvaldība būtu ieinteresēta, ja bijušā garnizona autoparka teritorijai atrastos kāds apsaimniekotājs, piebilda Rubeze.

Šomēnes Priekules novada domes sēdē plānots apstiprināt garnizona autoparka teritorijas nomas tiesību izsoles noteikumus un noteikt izsoles datumu.

Pievieno komentāru

Priekules novadā