Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novads sveiks Lietuvu simtgadē

Simtgades svinībām gatavojas ne tikai Latvija, bet arī pārējās Baltijas valstis – Lietuva un Igaunija. Lietuvas simtgade ir svarīga arī Priekules novadam, jo tas atrodas pierobežā un dažādās jomās sadarbojas ar  Skodas pašvaldību.

16.februārī Lietuvas valsts svin simtgadi. Skodā visas dienas garumā norisināsies lieli sarīkojumi, uz kuriem ielūgta arī Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska. Dāvanā Skodas pašvaldībai no Priekules novada pēc speciāla pasūtījuma tiks cepts liels kliņģeris skaitļa „100” izskatā,informē Priekules novada domes kultūras nodaļa.

Gramzdas pagastā ir laukums  "Vārti uz Latviju", kas svinīgi tika atklāts pagājušā gada 4. maijā. Tajā tiks uzstādīts īpašs vides baneris ar sveicieniem lietuviešu un latviešu valodā. Pagasta pārvaldes darbinieki ir iecerējuši mazas garšīgas dāvaniņas ikvienam Lietuvas iedzīvotājam, kas šķērsos Gramzdas pagasta teritoriju.

Pie Priekules novada pašvaldības ēkas karogu mastu aplī šajā dienā plīvos Latvijas, Lietuvas un Eiropas savienības karogi. "Aicinām arī visus novada iedzīvotājus un uzņēmumus šajā dienā pie saviem īpašumiem izkārt Latvijas karogus un sirdī svinēt kopā ar mūsu kaimiņiem,"aicina Priekules novada dome.

Pievieno komentāru

Priekules novadā