Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Priekules Novada Ziņām" un pašvaldības mājaslapai meklē redaktoru 1

Līdz 19. jūnijam Priekules novada domē dokumentus var iesniegt pretendenti uz pašvaldības izdevuma "Priekules Novada Ziņas" un pašvaldības mājaslapas redaktora amatu.

Galvenie  pienākumi, kā raksta Priekulesnovads.lv : nodrošināt Priekules novada pašvaldības laikraksta "Priekules Novada Ziņas" izdošanu un mājaslapas uzturēšanu; piedalīties novada nozīmīgākajos pasākumos; apkopot saņemto informāciju; sagatavot rakstus, intervijas u.c. materiālus un nodrošināt to savlaicīgu publicēšanu mājaslapā un novada laikrakstā.

Prasības: interese un izpratne par aktualitātēm pašvaldībā. Komunikabilitāte, augsta atbildības sajūta pret darba kvalitāti, termiņiem un gala rezultātu. Radoša domāšana, spēja strādāt patstāvīgi. Teicamas iemaņas darbā ar datoru. Teicama latviešu valodas prasme.

Vēlama autovadītāja apliecība (B kategorija).

Amatam paredzētā alga ir 360 latu pirms nodokļu nomaksas. Priekules novada pašvaldības iestādēs ieviestā atlīdzības sistēma paredz minimālo robežu, bet pēc darbinieka izvērtēšanas rudenī tiek noteikta alga nākamam gadam, kas paredz vai nu esošās algas saglabāšanu, vai noteiktu palielinājuma apmēru.

Iepriekšējā redaktore Egita Ziņģe darbu atstājusi pēc pašas vēlēšanās sakarā ar dzīvesvietas maiņu. Avīzes otra redaktore ir Inga Dārzniece, liecina pašvaldības darbinieku saraksts.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Priekules novadā