Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novada zemniekus un uzņēmējus aicina uz Tautsaimniecības un attīstības komitejas sēdi

Ceturtdien pulksten 13 Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē notiks Priekules novada pašvaldības domes Tautsaimniecības un attīstības komitejas sēde, uz kuru īpaši tiek aicināti uzņēmēji un lauku saimniecību pārstāvji, ziņo lauku attīstības konsultants Aleksejs Kačanovs.
“Atvērts ir arī teritoriālais plānojums, bet svarīgi uzzināt viedokļus par ceļiem – tas attiecas ne tikai uz lielajām zemnieku saimniecībām, bet arī uzņēmējiem, piemēram, “Kurzemes gaļsaimnieku”,” skaidro Attīstības nodaļas vadītājs Modris Baumanis, ieskicējot, ka otrās šķiras ceļiem plānots piesaistīt Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas finansējumu, taču novadam varētu būt pieejama arī daļa no tiem 45 miljoniem latu, par kuriem Zemnieku Saeima sadarbībā ar Satiksmes ministriju plānoja remontēt ceļus uz lielākajām fermām.

Lielākās saimniecības Priekules novadā ar vairāk nekā 200 lopu ganāmpulku ir ZS "Dižkalēji", ZS "Vairogi", ZS "Pauguri", LKS "Audarmuiža", ZS "Ašmi".


Pievieno komentāru

Priekules novadā