Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novada uzņēmēju klubs nodibināts, uz lielo sapulci vēl tikai aicinās 3

Pirmajās Uzņēmēju dienās pirms gada Priekulē Ilgonim Šteinam radās doma par novada Uzņēmēju klubu, šogad biedrība ir reģistrēta. "Biedrība nodibināta formāli, ar nosaukumu un trim biedriem. Novembrī rīkosim tādu lielāku sanākšanu, vajadzētu jau 30, vēl labāk 50 biedru," spriež SIA "Maileks" valdes priekšsēdētājs, novada domes deputāts Ilgonis Šteins. Biedrības dibinātāju vidū gan nav viņa vārda - pirmie trīs esot Arnis un Augusts Kvietkauski un Toms Šteins.

I.Šteins pārliecinājies, ka nav nemaz tik vienkārši sapulcēties, lai arī darba grupa bijusi seši, septiņi uzņēmēji. Pirmo tikšanos mēģinājuši rīkot agrā pavasarī pirms lielajiem darbiem, bet tāpat viens nevar no rīta, cits nevar vakarā. Redzēs, kā ies ar sapulcēšanos un citu saaicināšanu tagad rudeni. "Pāris reižu gadā sanākt jau nu vajadzētu. Brīžiem liekas, ka tiešām jāiet aiz ausīm vilkt ārā," secina I. Šteins.

Vairāki ieteikuši, lai sazinās ar Grobiņas novada Uzņēmēju klubu, iepazīstas, kā viņi darbojas, bet I.Šteins vēl neesot atradis nekādu informāciju.

Grobiņas novada uzņēmēju klubs kā biedrība reģistrēts 2011. gada 17. oktobrī. Klubs rīko tikšanās ar citu novadu uzņēmējiem, šogad kā balva labākajiem Grobiņas ģimnāzistiem bija uzņēmēju kluba dāvināta ekskursija.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

?

KomentārsLTV 7 raidījumā bija frāze, ka Priekules uzņēmēji viens otru nepazīstot...

Vai tad tiešām ir tā?

pirms 6 gadiem, 2013.10.22 15:48

Trīs uzņēmēji

Galvenais ka biedrība nodibināta, kurā ir vismaz trīs uzņēmēji, bet pārējos jau saaicinās, kad būs laiks, vai vakars vai rīts. Kaut kad, kas vēl miglā tīts. Tālas noskaņas ZILĀ vakarā un tālumā.

pirms 6 gadiem, 2013.10.22 17:06

Priekules novadā