Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novadā sniegs atbalstu 144 ģimenēm

Mežupes pamatskolas, Priekules pirmsskolas izglītības iestādes "Dzirnaviņas" un pirmsskolas, pamatizglītības, vidējās izglītības un profesionālās izglītības izglītojamiem.

Atbalsta kārtība pieņemta valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā vai līdz mācību procesa norises klātienē atjaunošanai. Kopumā ēdināšanas atbalstu saņems 144 ģimenes (287 Priekules novada izglītojamie).

Līdz šim izglītojamiem no daudzbērnu ģimenēm, audžuģimenēm un aizbildņu ģimenēm, kuri izglītību apguva Priekules novada pašvaldībā, tika izmaksāts atbalsts ēdināšanai desmit eiro apmērā katram izglītojamam, savukārt atbalstu 15 eiro apmērā izglītojamiem no trūcīgām ģimenēm.

Ēdināšanas atbalsta lēmuma izpildi koordinē Priekules novada sociālais dienests.  Piešķirto atbalstu paredzēts izmaksāt, ieskaitot bankas kontā. Ar ģimenēm, kurām nav pieejams bankas konts, sociālais darbinieks sazināsies izdividuāli, lai vienotos par atbalsta saņemšanas iespējām.

26. marta domes sēdē Priekules novada pašvaldība nolēma atbalstīt uzņēmējus, kuri vērsās pašvaldībā ar iesniegumiem nepiemērot pašvaldībai piederošo telpu un inventāra nomas maksu valsts ārkārtējās situācijas laikā.

Pievieno komentāru

Priekules novadā