Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novadā sapulcēs informēs, kas iedzīvotājus ietekmēs tuvākos septiņus gadus 1

Martā Priekules novada pašvaldība aicina uz iedzīvotāju sapulcēm, kurās varēs klātienē tikties ar pašvaldības vadošajiem speciālistiem, uzzināt par plānotajiem darbiem, kā arī uzdot jautājumus un izteikt ierosinājumus.

Sapulces ievadīs svarīga informācija par teritorijas plānojuma grozījumu izstrādi Priekules novadā, kas ietekmēs ikviena iedzīvotāja, uzņēmēja un zemes īpašnieka ikdienu tuvāko septiņu gadu laikā līdz 2026. gadam, vēstīts Priekules novada mājaslapā. 

Sapulcē 18. martā novada centrā Priekulē piedalīsies plānojuma grozījumu izstrādes projekta vadītāja Jolanta Gūža no SIA “Baltkonsults”. Uz šo tikšanos gaidīti gan priekulnieki, gan pagastu iedzīvotāji, kuri vēlas gūt precīzāku informāciju par plānotajām izmaiņām vai grib uzdot jautājumu speciālistei klātienē. Ar SIA “Baltkonsults” sniegto informāciju tiks iepazīstināti arī sapulču dalībnieki visos pagastos. 

Vēl visu sapulču darba kārtībā iekļauts skaidrojums par 2019. gadā veicamajiem darbiem konkrētajā apdzīvotajā teritorijā. Speciālisti atbildēs arī uz iedzīvotāju jautājumiem. 

IEDZĪVOTĀJU SAPULCES PRIEKULES NOVADĀ
Priekulē pirmdien, 18. martā, pulksten 18 kultūras namā.
Bunkas pagastā otrdien, 19. martā, pulksten 14 Tadaiķu bibliotēkā, pulksten 16 Krotes bibliotēkā, pulksten 18 Bunkas kultūras namā. 
Kalētu pagastā ceturtdien, 21. martā, pulksten 18 tautas namā. 
Gramzdas pagastā otrdien, 26. martā, pulksten 18 tautas namā.
Virgas pagastā informācija par norises laiku sekos pašvaldības interneta mājaslapā un afišās. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

aaa

Krotes bibliotēkā, pulksten 18 Bunkas kultūras namā. Ka to saprast?

pirms 5 mēnešiem, 2019.03.11 17:40

Priekules novadā