Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novadā nozog lauksaimniecības ķīmiju 45 tūkstošu eiro vērtībā; policija aicina tehniku un ķimikālijas novietot drošā vietā

Iestājoties siltākam laikam, ir sākušies arī dažādi lauku darbi. Pieredze liecina, ka sarosās arī zagļi, kuri iekāro traktortehnikas un tāpat arī minerālmēslus un jebko, kas ziemas laikā ir noglabāts noliktavā, garāžā vai kādā glabātuvē, bet līdz ar vasaru vairs neatrodas aiz atslēgas. Lai nesaskartos ar materiālajiem zaudējumiem gadījumā, ja zagļi tomēr nolēmuši paviesoties svešā īpašumā, aicinām ievērot drošības pasākumus.

Diemžēl Liepājas pusē piektdienas rīts divām personām iesākās bēdīgi – viņi konstatēja, ka no saimniecībām ir nozagta lauksaimniecības ķīmija. Vienā gadījumā tas noticis Priekules novadā, kur cietušajam ir radīti 45 000 eiro lieli materiālie zaudējumi, savukārt otrajā gadījumā Nīcas novadā, kur, uzlaužot garāžu, no tās nozagti augu aizsardzības līdzekļi. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Policija aicina padomāt par lauksaimniecībā izmantojamo minerālmēslu un citu augu aizsardzības līdzekļu uzglabāšanu. Tos nav vēlams atstāt brīvi pieejamās telpās, kur ķimikālijas būtu viegls guvums nelūgtiem viesiem. Ja tomēr esat kļuvuši par garnadžu upuriem, informējiet policiju, pēc iespējas precīzāk norādot visus notikušā apstākļus.

Tāpat policija brīdina, ka traktori jānovieto drošā un apsargājamā teritorijā. Tos nevajadzētu nepieskatītus atstāt uz lauka vai citā brīvi pieejamā vietā. Ja traktortehnikas, lauka vai saimniecības tuvumā pamanītas aizdomīgas personas vai svešas automašīnas, vēlams piefiksēt automašīnas numurzīmi un ziņot par to policijai, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī. Būtiski nepalikt vienaldzīgiem un pieskatīt ne tikai savu saimniecību, bet pievērst uzmanību arī kaimiņos notiekošajam.

Pievieno komentāru

Priekules novadā