Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novadā noslēdzas bērnu un jauniešu projektu konkurss

Seši no iesniegtajiem astoņiem projektiem saņems pašvaldības līdzfinansējumu, pēc domes sēdes, kuras laikā apstiprināti konkursa rezultāti, ziņo Priekules novada domes Attīstības nodaļas vadītājs Modris Baumanis.

Iesniegto projektu vērtēšana notika, piešķirot punktus par dažādām sadaļām. Lai pretendētu uz pašvaldības finansējumu, bija jāsasniedz vismaz 18 punkti, kas izdevās visiem iesniegtajiem projektiem. Tomēr domes balsojums noraidīja papildus naudas piešķiršanu. Rezultātā pat palika pāri 175 lati no sākumā atvēlētajiem trīs tūkstošiem.

Visvairāk punktus saņēma Priekules baptistu draudzes projekts, kuram ir divas daļas: vairākdienu brauciens ar laivām "Tēvi un dēli", kas vairāk domāts jauniešiem, un bērnu vasaras Bībeles skola. Pašvaldības līdzfinansējums 592 lati.

Arņa Kvietkauska projekts par ielu vingrošanas laukuma izveidi Galvenā ielā 4 saņems pašvaldības atbalstu 599 latu apmērā.

Kalētu mūzikas un mākslas skolas projekts "Daba - iedvesmas avots mākslā" tika atbalstīts ar 429 latiem, skolēniem būs kopīgi plenēri ar pāvilostniekiem gan Pāvilostā, gan Kalētos.

Krotes kronvalda Ata pamatskolas projekts "Sūrs darbs - saldi augļi", kuram piešķīra 480 latus, paredz dāvināt labākajiem skolēniem izzinošu ekskursiju.

Ar 463 latiem atbalstīts Gramzdas pamatskolas projekts "Veselības dienas - augsim veseli un stipri!", bet 261 latu piešķīra Ivetas Brences vasaras nometnei "Mazie pirāti".

Pievieno komentāru

Priekules novadā