Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novada iedzīvotāji tiekas ar amatpersonām

Martā Priekules novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz tikšanos klātienē ar domes vadību un speciālistiem visos pagastos un pilsētā.

Tikšanos ievadīs pagastu pārvalžu un pilsētas vadītāju sagatavots vispārējs ieskats attiecīgajā teritorijā paveiktajos un nākotnē plānotajos darbos. Lai saņemtu pēc iespējas precīzākas atbildes, iedzīvotāji varēs vērsties ar sev interesējošu jautājumu tieši pie konkrēta speciālista.

Sapulcēs piedalīsies sekojošas amatpersonas un speciālisti: domes vadība (priekšsēdētāja, priekšsēdētājas vietnieks, izpilddirektors), pārvaldes vadītāja/-s, Finanšu nodaļas vadītāja, Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja, bāriņtiesas pārstāve, sociālā dienesta pārstāve, būvinženieris, valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītāja, skolas direktore/-s, tūrisma darba organizatore, nekustamo īpašumu speciāliste, Virgā un Priekulē – SIA “Priekules nami” pārstāvji.

Iedzīvotāju sapulces notiks:
14. martā plkst.18 Kalētu tautas namā,
16. martā plkst.11 Tadaiķu bibliotēkā,
16. martā plkst.13 Bunkas kultūras namā,
16. martā plkst.15 Krotes bibliotēkā,
20. martā plkst.18 Gramzdas tautas namā,
21. martā plkst.11 Paplakas pagastmājā,
21. martā plkst.13.30 Virgas pamatskolā,
21. martā plkst.16 Purmsātu brīvā laika pavadīšanas centrā,
28. martā plkst. 18 Priekules kultūras namā.


Pievieno komentāru

Priekules novadā