Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novadā godinās uzņēmējus


Līdz 20. martam iedzīvotāji var pieteikt Priekules novada uzņēmējus gada balvai, kas tiks pasniegta svinīgā pasākumā 20. aprīlī, informē Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Una Ržepicka.

Pērn uzņēmēji tika cildināti pirmo reizi, pasniedzot īpašu balvu vairākās nominācijās. Šogad tradīcija tiek turpināta. Balvai izvirzāmi pretendenti piecās nominācijās: “Gada nodokļu maksātājs” (izvirza pašvaldība, balstoties uz Valsts ieņēmumu dienesta statistikas datiem), “Gada partneris” (izvirza pašvaldība, iestādes un pagastu pārvaldes), “Gada jaunais uzņēmējs”, “Gada ražotājs” “Gada pakalpojumu sniedzējs/tirgotājs” (izvirza iedzīvotāji, aizpildot publiskajās vietās pieejamās anketas).

Uz atzinību var pretendēt juridiskas un fiziskas personas, kuras savas uzņēmējdarbības veikšanu reģistrējušas Priekules novadā, kā arī uzņēmumi un struktūrvienības, kas savu darbību veic Priekules novadā, bet ir reģistrējušās citur.

Pēc pretendentu izvirzīšanas vērtēšanas komisija apmeklēs viņus klātienē. Komisija konkursa uzvarētājus noteiks, apkopojot iegūto vidējo punktu skaitu. Uzvarētāji saņems apliecinājuma rakstu un piemiņas balvu.

Noslēguma pasākumā svinīgi tiks godināti Priekules novada uzņēmēji, kuri, aktīvi strādādami savā nozarē, vienlaikus sekmē novada ekonomisko attīstību.


Pievieno komentāru

Priekules novadā