Priekules novada domes potenciālie deputāti vēl nav izlēmuši, ko darīt 3

“Vēl padomāšu,” uz jautājumu, vai piekritīs sēdēt Priekules novada domes deputāta krēslā, atbildēja ZS "Remesi" īpašnieks Romvalds Astrausks.

Viņam, kā arī Aldai Binfeldei un Initai Rubezei vieta domē atbrīvojusies, jo deputāti Ruta Balode, Dzintars Kudums un Augustins Eidejus kļūs par attiecīgi Virgas, Kalētu un Gramzdas pagasta pārvaldes vadītājiem.

Izlēmusi nav arī A. Binfelde, Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāles vecākā inspektore. “Medus maize jau tā nav,” smejas A. Binfelde un teic, ka īpaši negrib skriet pa priekšu notikumiem un runāt pirms sēdes, kur tiks pieņemti iesniegumi no tiem, kuri noliks deputāta mandātu. Sēde notiks ceturtdien, 30. jūlijā.

Ar Priekules mūzikas un mākslas skolas direktori I. Rubezi portālam pagaidām nav izdevies sazināties.

Novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ligita Zāģere teic, ka vēl nav saņēmusi viņu iesniegumus par mandātu nolikšanu, tāpēc nākamie kandidāti oficiāli nav uzrunāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dārzniece-Nedaiļā

Priekules novada potenciālās deputātes Aldas Binfeldes priekšvēlēšanu solījumi: ''Ar smaidu un gaišām domām ir iespējams turpināt iesāktos darbus un īstenot ieceres.'' Ar smaidu un ''gaišām'' domām A.Binfelde varēs turpināt izmantot dienesta stāvokli, lai iekārtotu savus ''radiņus'' algotā darbā. Katram savs krekls tuvāks. Tā tikai turpināt ar ''gaišām'' domām un smaidiņu.

pirms 11 gadiem, 2009.08.07 14:40

baumas?

kas ar zaali? kur pielieta? kas ar jumtu? kur kas nosliicis? tieshaam vajag forumu. ejam taisiit rekurzemee forumu "priekule"?

pirms 11 gadiem, 2009.07.29 20:15

aha

un vispār jaunajai Priekules novada domei vajadzētu normālu mājas lapu uztaisīt, lai visas novada ziņas būtu vienuviet nevis jāmeklē par citām lapām. Savādāk jāklausās visādas baumas, kas atkal noslīcis, kas ar sporta halles jumtu un pielieto zāli un arī lasītājiem vietu forumām lai var paust savus viedokļus (arī domei nepatīkamos).

pirms 11 gadiem, 2009.07.29 18:12

Priekules novadā