Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novada domē Rutas Balodes vietā stājas Alda Binfelde 4

Deputātes mandāts novada domes sēdē 25. jūlijā apstiprināts Valsts Nodarbinātības aģentūras Aldai Binfeldei, kura ir nākamā Nacionālās apvienības sarakstā un stāsies Rutas Balodes vietā, kura izvēlējās palikt Virgas pagasta pārvaldnieces amatā.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pārpratums

Kārtējais pārpratums deputātes statusā. Kā var būt novada pašvaldības deputāte persona, kurai nav pat laika sniegt laikraksta korespondentei pārskatu par savas deputātes darbību iepriekšejā sasaukumā un tāda atkal ir ''deputāte''. Atbilstoši Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likuma 10.panta pirmās daļas 2.punktam deputātam savā vēlēšanu apgabalā ir pienākums izskatīt iedzīvotāju sūdzības un iesniegumus un sniegt atbildi likumā noteiktajā kārtībā un termiņā. Bet šī ''deputāte'' neievēro šo likumu. Bet Priekules novada domē diemžēl ir vairāki tādi ''deputāti'', kuri ignorē šo likumu.

pirms 6 gadiem, 2013.07.29 18:21

to pārpratumam

Latvijā ir populāri šovi un Priekules domē arī šovi netrūkst, protams negatīvā formā. Vai tikai A.B. kundzes deputātes status nebūs kārtējais šovs. Gatavais cirks.

pirms 6 gadiem, 2013.07.29 21:02

nekā personīga

Plikpaurība,vai nemākulis frizieris? Kopskats traģisks.

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 21:14

:(

Tik skaudiigus sunna purnus var tik sastapt starp latviessiem!
Arpraats,ka tik kaads ko sasniedz,ta uzreiz grauzz nost!

pirms 5 gadiem, 2014.02.19 03:55

Priekules novadā