Priekules novadā aicina uz atpūtas pasākumiem 1

Priekules novadā aicina uz atpūtas pasākumiem.

Kalētos
Svētdien, 31. maijā, pulksten 11 skolas parkā brīvdabas pasākums bērniem “Esi sveicināta vasara!”.

Krotē

Sestdien, 30. maijā, no pulksten 17 Kronvalda Ata pamatskolā ierašanās uz absolventu salidojumu un skolas apskate ar vai bez gida. Pulksten 19 – svinīgs pasākums “Lēni griežas Laika rats...”. Pulksten 21.30 – svētku balle kopā ar grupu “Lilioms” no Dobeles.

Purmsātos
Piektdien, 29. maijā, pulksten 20 brīvā laika pavadīšanas centrā teiku un nostāstu atpūtas vakars “Eņģeļi un Dēmoni”. Līdzi jāņem jautrs noskaņojums, groziņš un kāds spoku stāsts. Jāģērbjas, ievērojot ballītes tēmu.

Priekulē
Svētdien, 31. maijā, pulksten 12 pie novada domes ēkas novada Ģimeņu dārza stādīšanas 5. svētki. Pulksten 14 pie kultūras nama bērnu un ģimeņu aktīvās atpūtas diena “Visi kopā, tā kā stropā”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Neapmierinātie

Virgas kultūras vadītāju vajadzētu nomainīt, galīgi nepilda sava darba pienākumus! Un ar pavadzīmēm nav nekas kārtībā, paskatieties, kam tiek pārskaitīta nauda un kas tiek pirkts... Bet viņai vislabāk patīk noniecināt nepatiesi cilvēkus (pagasta labākos darbiniekus), kuri atšķirībā no viņas pilda darba pienākumus!!! Un lai viņa pagastā netēlo baigo šefu, nuTev meitenīt vēl jaaug un ļoti zemu esi kritusi ar visu...

pirms 5 gadiem, 2015.05.30 09:05

Priekules novadā