Priekules novadā aicina talkot katram savā īpašumā 2

Valsts izsludinātās ārkārtas situācijas (COVID-19) dēļ, Priekules novada pašvaldība lēmusi atcelt Lielo talku, kura plānota 16. maijā, Priekules novadā. Novada iedzīvotāji aicināti talkot aprīļa mēnesī, kā to dara pārvalžu darbinieki novada pārvaldēs un to apkārtnēs.

Tā kā straujiem soļiem tuvojas pavasaris ar tam raksturīgajiem darbiem. Pašizolēšanās un sociālās distancēšanās laikā nav aizliegts atrasties laukā svaigā gaisā, tāpēc izmantosim šo laiku lietderīgi, talkojot savos īpašumos, mājās un pagalmos, vēstīts Priekules novada mājaslapā.

Lai veicinātu un atbalstītu īpašumu sakopšanu, pašvaldība, laikā no 2020.gada 1.aprīļa līdz 30.aprīlim, atļauj tās administratīvajā teritorijā utilizēt koksnes atkritumus (koku, krūmu zari bez lapām), tos sadedzinot ugunskuros vai dārza kamīnos.

Veicot koksnes atkritumu utilizēšanu, jānodrošina, ka tie ir savākti dedzināšanai jūsu īpašumā paredzētā vietā un tiek nodrošināta ugunsdrošības prasību ievērošana, kā arī netiek traucēti vai apdraudēti citi sabiedrības locekļi, piemēram, aizliegts ierīkot koksnes atkritumu dedzināšanas vietu kaimiņu īpašuma ēku, logu tuvumā vai vietā, kur dedzināšanas radītie dūmi var samazināt redzamību, apdraudot satiksmes drošību (pie ielu krustojumiem, gājēju pārejām u.tml.).

Maijā Priekules novada pašvaldība sadarbībā ar “Vides pakalpojumu grupu” organizēs nolietoto elektroierīču savākšanu Priekules novadā. Aktuālā informācija par elektroierīču savākšanu būs pieejama pašvaldības informatīvā izdevuma aprīļa numurā un Priekules novada mājaslapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

serde

vai bļodas,spainus un citas lietas ari var pievienot pie gružiem? Kad tos savāks?

pirms gada, 2020.04.28 20:22

ko...ko

Līdz maija vidum jau sētai jābūt uzkoptai....ja nav vienalga kas apkārt notiek!

pirms gada, 2020.05.05 21:26

Priekulē