"Priekules nami" apsmieklam neļausies 6

Cik nāca, tik mūs apsmēja - grīda bija šausmīga, telpās tiešām remonts prasījās, teic SIA "Priekules nami" valdes loceklis Jānis Kaucis.

Darbi tiek veikti pašu spēkiem un pakārtojot citiem, aktuālākiem uzdevumiem.

Ēkā Ķieģeļu ielā 2a atrodas arī Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas centra Priekules punkts.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

žults

Apsmiekli un Ne-rubelis izskatās viena un tā pati persona. Jā, žults viņiem ir pietiekoši daudz, lai to izgāztu uz citiem !!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2012.02.22 22:31

Ne-rubelis

SIA "Priekules nami" valdes loceklis Jānis Kaucis varētu neļauties apsmieklam vispirms uzmanīgi apskatot savā pārziņā esošās apsaimniekošanā nodotās dzīvojamās mājas un tad pievērsties saviem darba kabinetiem. Tās telpas tur ik pa laikam tiek remontētas. Pēc kādiem kritērijiem ''daži ''īrnieki tiek atbrīvoti no maksas par atkritumiem, kaut gan nedēļas nogalēs kapā ar draugiem pēc bagātīgiem tusiņiem tos pašus ''atkritumus'' aiznes uz konteineriem? Un te tiem, kuri citus apsaukā par jampampiņiem, vispirms vajadzētu tā uzmanīgi apskatīties uz sevīm, varbūt pats tāds esi.

pirms 9 gadiem, 2012.02.22 09:17

uyws

Piekrītu Jurim. Un tur jau koridorā varēja kājas izlauzt. Apsmieklam tiešām nav "pilns rubulis"

pirms 9 gadiem, 2012.02.21 12:28

Juris

Ha-ha,tur nu gan ir labiekārtoti kabineti!Pilnīgs sviests!Diez kurš jampampiņs tā var uzrakstī???

pirms 9 gadiem, 2012.02.21 11:13

Apsmiekli

SIA "Priekules nami" valdes loceklis Jānis Kaucis varētu neļauties apsmieklam arī par viņa apsaimniekotājām mājām. Pēc kādiem kritērijiem tiek mainītas ārdurvis dzīvojamām mājām? Tās tiek mainītas jaunākām mājām, bet visvecākajai mājai vēl no 1970. gada tās vēl saglabājušas vecās ārdurvis. Bet tai sauktajai ''pienotavas mājai'' drīz kāds drūpošo skursteņu ķieģeļi sāks krist iedzīvotājiem uz galvas. Tā kā vairāk savu skatu varētu pievērst no saviem labiekārtotiem kabinetiem uz apsaimniekotājām mājām un to sakārtošanu.

pirms 9 gadiem, 2012.02.21 09:13

Priekulē