Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules Mūzikas un mākslas skola atzīmēs jubileju ar koncertu

Priekules Mūzikas un mākslas skola aprīlī atzīmē 45. gadadienu. Jubilejas koncerts notiks 13. aprīlī pulksten 16 Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē, informē skolas dirketore Inita Rubeze.

Koncertā piedalīsies Priekules Mūzikas un mākslas skolas simfoniskais kamerorķestris, vokālais ansamblis "Puķu bērni", mūzikas studija "Rāmis", zvanu ansamblis, koris un skolotāji. Koncertā muzicēs skolas absolventi un bijušie skolotāji, kuri pašlaik strādā Aizputes, Skrundas mūzikas skolās, mācās Ventspils mūzikas vidusskolā, J.Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā.

Koncertā skanēs arī skolas absolventa, komponista Ērika Ešenvalda dziesmas ar autora līdzdalību.

Ar absolventa un skolas kamerorķestra diriģenta Mārtiņa Berga iniciatīvu jau trešo gadu kopā muzicēs simfoniskie kamerorķestri no Ventspils mūzikas vidusskolas, Rojas Mūzikas un mākslas skolas, E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas un Priekules. Koncertu kuplinās arī Durbes sieviešu koris, Rojas Mūzikas un mākslas skolas koris un jauktais koris "Degsme" no Rīgas.

Mūzikas skola Priekulē dibināta 1968. gadā, bet 1999. gadā atvērta arī mākslas nodaļa. Šobrīd Priekules Mūzikas un mākslas skolā mācās 150 audzēkņi un strādā 17 skolotāji.

Pievieno komentāru

Priekules novadā