Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules domes priekšsēdētājas vietniecei Artai Braunai piešķir naudas balvu 15

200 latu liela naudas balva piešķirta domes priekšsēdētājas vietniecei Artai Braunai par ieguldījumu Priekules novada attīstībā, piesaistot ES finansējumu un sekmīgi realizējot projektu “Priekules kultūras nama rekonstrukcija”, vēsta domes lēmums.

Tradīcija devumu projektu īstenošanā novērtēt ar 200 latu naudas balvu aizsākās pērn decembrī, kad tās saņēma Priekules vidusskolas direktors Ainars Cīrulis par stadionu rekonstrukcijas projektu, Bunkas pagasta pārvaldes vadītājs Edgars Dargužis par ūdenssaimniecības attīstības projektu Tadaiķos, Purmsātu speciālās internātpamatskolas direktore Gunta Leja par infrastruktūras un aprīkojuma uzlabošanas projektu un Gramzdas pagasta pārvaldes vadītājs Augustīns Eidejus par Gramzdas kultūras nama rekonstrukciju.

Domes priekšsēdētāja Vija Jablonska skaidro, ka likums šādu iespēju pieļauj un projekta vadības darbs citādi paliek neatalgots.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Demaģodija

Šeit jau neiet runa par to, ko dara vai nedara A.Cīrulis vadot projektus. Tas jau ir labi, ko viņš dara, vismaz sakārto skolu un tās apkārtni. Bet runa ir par to, ka Priekules novada domes vadība apgalvo, ka par projektu vadību netiek saņemts attalgojums, kas pretrunā ar faktisko patiesību. Vai tiešām domes vadība uzskata iedzīvotājus par galīgām nejēgām, kas neko nesaprot, nelasa tās pašas domes lēmumus, domes materiālus? Varbūt tieši domes vadība nelasa savus pašas izdotus lēmumus un pārējos dokumentus. Un Priekules novada domes vadībai nevajadzētu maldināt iedzīvotājus ar nepatiesu informāciju.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 10:11

pods

Kultūras namu saremontēja, bet kanalizāciju sa***. Likvidēja nosēdumu akas un tagad pie mazākā štopara *** atpakaļ podā un pāri malām. Vai tad visi projektētāji loši.

pirms 7 gadiem, 2012.06.11 10:56

Tas ir tikai apsveicami,ko A.Cīrulis dara.Acīmredzot Priekules domē nav,kas raksta projektus vai arī nevienam neinteresē skolas lietas.Kāda interese par Priekules izaugsmi,ja neviens no vadības nedzīvo Priekulē.Atcerēsimies to,kad nākošgad vēlēsim.

pirms 7 gadiem, 2012.06.10 11:27

piebildīšu, skolas darbiniekiem NAV pienākums darboties vai veidot/ vadīt projektus un tas, kas un cik tajā nopelna ir atkarīgs tikai no projekta autora mākas to pasniegt uz papīra.

pirms 7 gadiem, 2012.06.10 09:00

Aičuks

Ko priekulnieki cepaties ? Salīdzinājumā ar Aizputes mafiozņiku izdarībām tie ir tikai graši!

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 18:34

Aičuks

Ko priekulnieki cepaties ? Salīdzinājumā ar Aizputes mafiozņiku izdarībām tie ir tikai graši!

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 18:33

Jautājumam

Tici vai nē, bet komentāriem patiešām šajā reizē ticamības moments ir lielāks.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 12:21

jautājums

Lasot komentārus, kuriem noteikti var ticēt, tad izrādās kad Priekules domē blēži vien sēd, runā vienu, bet dara citu.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 09:23

Pievērsiet uzmanību, ka Priekules Novada dome pēdējā laikā ''prēmē'' sev pietuvinātas personas - skolu direktorus, pagasta pārvaldes vadītājus, deputātus. Rakstā nav minēts arī tas, ka 200 Ls saņēma arī bijušais Kalētu pagasta pārvaldes vadītājs Dz.Kudums, tagadējais Saeimas deputāts. Kam ir, tiem tiek dots vēl, jo viņiem jau taču tā ir par maz. V.Jablonska sāk gatavoties pašvaldību vēlēšanām, izmantojot administratīvos resursus un iemantojot sava galma apkārtējo labvēlību.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 09:19

Patiesība - 2

Iepriekš minētais ir krasā pretrunā ar Priekules Novada Domes priekšsēdētājas V.Jablonskas teiktajam, ka ''i projekta vadības darbs citādi paliek neatalgots''. Vai tad saņemtie par līguma izpildīšanu - projektu vadītāja pakalpojumi - Ainars Cīrulis 1900 Ls nav attalgojums?

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 09:09

Patiesība

Priekules pašvaldības mājas lapā - Priekule.lv sadalā iepirkumi var iepazīties ar ''Projektu vadības pakalpojumi ERAF projektā''. Publicēts 12.05.2009. Paredzamā summa - 3300 Ls. Lēmums pieņemts - 19.05.2009. Līguma izpildītājs - projektu vadītāja pakalpojumi - Ainars Cīrulis 1900 Ls. Konkursa nolikums iepirkumiem, kuru paredzamā līgumcena ir no 1000 Ls līdz 10000 Ls. Konkursa mērķis - pašvaldības līdzekļu racionāla izlietošana pašvaldības īstenotajā projektā '' Kvalitatīva dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana Priekules vidusskolā''. Ainars Cīrulis ir Priekules vidusskolas direktors un arī Priekules novada domes deputāts.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 09:02

Projektētāji

Palasiet šo visu Jablonskas nosaukto vietējo darboņu valsts amatpersonu deklarācijas, kurās šiem visiem vietējiem novadu amatpersonām jāuzrāda visi saņemtie ienākumi. Tad, piemēram, var izlasīt, cik par dabas zinātņu kabinetu iekārtošanas projekta vadību no ERAB saņēma Priekules vidusskolas direktors. Un Jablonskas teiktais, ka šīs amatpersonas par projektu vadību neko nesaņem, ir maigi izsakoties ar baltiem diegiem šūts. Visas šīs amatpersonas vispirms saņem amata algu par savu darbu un viņu pienākums ir vadīt šādus darbus. Vienkārši Priekules novada domes darboņi atrod iespēju kā sevi papildus attalgot, jo prēmijas vairs nevar saņemt. Katru likumu var apiet ar līkumu.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 07:50

Projektētetaajs

Paliek neatalgots?
Variantus studijā, kur vēl tā varētu noslaukt naudu kā, izmantojot ES līdzekļus. Par velti, un ne arī 200 LVL neviens nerausies ar tiem projektiem. Nu smieklīgi, tiešām.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 01:03

mīlnieks

Nu Artiņa ,Tu mani uz krodziņu aizvedīsi ??

pirms 7 gadiem, 2012.06.08 20:38

Priekules novadā