Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules domes lēmumu atzīst par prettiesisku 25

Administratīvā apgabaltiesa atzinusi par prettiesisku Priekule domes 2009. gada 4. jūnija lēmumu slēgt līgumu ar SIA "Priekules Zviedru vārti" par virtuves iznomāšanu skolēnu, kā arī apmeklētāju ēdināšanas organizēšanai Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē, trešdien raksta "Kursas Laiks". Spriedumu pasludināja otrdien, 22. maijā.

Iepriekš Administratīvā rajona tiesa apmierināja SIA "Vizulis" prasību daļēji, atzīstot domes lēmumu par prettiesisku un uzdodot pašvaldībai samaksāt 2500 latu lielu kompensāciju. Šo spriedumu apgabaltiesā pārsūdzēja abas puses, jo SIA "Vizulis" prasīja kompensāciju vairāk nekā 30 tūkstošu latu apmērā.

Administratīvā apgabaltiesa ir atzinusi minēto Priekules domes lēmumu par prettiesisku. Spriedums paredz uzdot pašvaldībai atlīdzināt SIA "Vizulis" personisko kaitējumu tūkstoš latu apmērā. Tāpat par prettiesisku atzīta Iepirkumu uzraudzības biroja rīcība, atsakoties izskatīt pēc būtības SIA "Vizulis" 2009. gada 18. maija iesniegumu.

Spriedumu var pārsūdzēt Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentā viena mēneša laikā no sprieduma sastādīšanas dienas, proti, no 21. maija, iesniedzot kasācijas sūdzību Administratīvajā apgabaltiesā.

Pievieno komentāru

Komentāri 25

!!!

Dieviņ, piedod vecos grēkus, dod jauniem grēkiem atkal spēkus!
Vija, varbūt tik daudz nebizenēt apkārt šur un tur, labāk iemācies pati uzrakstīt kādu labu
projektu.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 07:27

to Veltai

Tie kas varētu vadīt novadu un valsti ir jau aizņemti (sētnieki, traktoristi, palīgstrādnieki...), bet kas nav aizņemti, tie nemāk vadīt ! Vispār raksts ir par tiesas darbiem, par vēlēšanām laikam nekur nevar lasīt diskusijas...

pirms 6 gadiem, 2013.05.27 12:12

velta

Nu kur tad ir tie varenie strādnieki, lai lien laukā.Varēja taču veidot sarakstu un startēt vēlēšanās, bet vieglāk taču ir gultā zem deķa visus nomelnot un aprunāt.

pirms 6 gadiem, 2013.05.27 08:32

***

Neceriet, ka jaunajam Domes priekšniekam ( ja tāds būs) algu samazinās! Runā, ka Rīgas mēram alga tikai nedaudz lielāka.

pirms 6 gadiem, 2013.05.25 21:34

opozīcija

Nu ko Jūs varat "cepties"...
Jaunajā sasaukumā tiks ievēlēti VECIE buki, bet ar jauniem mērķiem, nekas nemainīsies...
Kas nemāk strādāt un nekad to nav darījis, tas arī nekad to nedarīs, sēdēs siltos krēslos, saņems 1400LS un solīs debesmannu prastiem ļautiņiem...
Novēliet par mazāko ļaunumu no abiem piedāvātajiem...

pirms 6 gadiem, 2013.05.25 18:57

labs

pedejos gadus visu pasauli ik pa bridim savilno atkal kads kartejais piekertais garidznieks kurs ir seksuali izmantojis mazgadigos! varbut driz kadas vidusskolas direktors ari piebiedrosies sim pulkam (mazgadigas un piedevam ar garigas atpalicibas diagnozem)

pirms 6 gadiem, 2013.05.24 22:29

Zuzanna

Tā plunčāšanās vasarā ir feina lieta! Vaiņodē jau ar var nobraukt un pabradāt pa dīķi.Mums veidojas tāds liels vienots apgabals! Ko tas atgādina?

pirms 6 gadiem, 2013.05.24 16:26

Peldētājai..

Runa ir par atpūtas vietām vasarā Priekules pilsētā bez maksas. Uz Skodu brauc pati vasarā un peldi.

pirms 6 gadiem, 2013.05.24 16:16

Peldētāja

Te viena Vijas fane pieprasa Artai ierīkot peldētāvu, bet ''aizmirsusi'', ka domes priekšniece ir Vija pati, kura varētu arī organizēt regulāru autobusu satiksmi uz Skuodu, lai priekulnieki varētu regulāri nokļūt uz peldbaseinu un izpeldēties pēc sirds patikas. Skolēni jau tiek vesti tur, drīzumā arī visus pensionārus vedīs tur, lai izpeldās.

pirms 6 gadiem, 2013.05.24 07:52

Kurš ir teicis, ka Artas saraksts ir labāks, ko viņa ir labu darījusi pa šiem 4 gadiem - lepna ar paceltu galvu. Kalēti un Virga attīstās, bet Priekulē nav kur nopeldēties.

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 23:47

2 krēsli

Tur jau pie šī lēmuma pieņemšanas bija arī M.Baumanis, kurš nu beidzot vairs nevar ''sēdēt'' uz diviem krēsliem, tāpēc kā domes amatpersona nevar kandidēt par deputātu. Bet par prettiesisku lēmumu viņš arī nobalsoja. Tādiem arī būtu jāatbild un pašam jāatmaksā par to no savas kabatiņas prettiesisku lēmumu pieņemšanā.

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 12:57

Jāpieprasa

Mums, Priekules novada iedzīvotājiem-vēlētājiem, jāpieprasa, lai vainīgie par šo PRETTIESISKO lēmumu samaksā no savas kabatas, nevis no novada budžeta naudas. Bet 1.jūnijā nevajag balsot par to sarakstu, kurā atkal ir tie paši, ar Viju priekšgalā, kas pieņēma šo PRETTIESISKO lēmumu. Tikai ar savu balsojumu, mēs varam panākt taisnību. Beidzot ir jāizvēdina un jāielaiž svaigs gaiss Domes telpās un darbībā.

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 12:50

viedoklis

Vēlēšanu dienā, kādam ir jāvāc paraksti, par to lai Vija un Vaclavs atmaksā visus izdevumus...
Domāju, ka tas būtu taisnīgi. Kāpēc jāmaksā no nodokļu maksātāju naudām. Un vispār-katram jāatbild morāli un materiāli par saviem nedarbiem...

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 12:36

Prettiesiskie

Priekules domes deputāti, kuri pieņēma šo PRETTIESISKO lēmumu, atkal kandidē domes vēlēšanās - V.Jablonska, A.Binfelde, I.Rubeze un A.Cīrulis. Viņi visi ir atkal Vijas sarakstā, pieredze viņiem ir jau prettiesisko lēmumu pieņemšanā, tā kā varēs mierīgi turpināt tālāk savu ''spožo'' darbību gaišās nākotnes vārdā. Bet deputātei A.Binfeldei pat nav laika atbildēm uz laikraksta jautājumiem par deputāta pienākumu pildīšanas ''sasniegumiem'', bet kandidēt no jauna ir laika. Var tikai apbrīnot šo ''ierobežoto'' domāšanas veidu un tāDI IR DEPUTĀTI Vijas sarakstā.

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 11:01

To to kāpēc

to kāpēc apskaties uzmanīgi, kas bija pie varas 2009.g.jūnijā? Vija tai laikā bija domes priekšsēdētāja un viņas laikā un noteikšanā tika pieņemts šis PRETTIESISKAIS lēmums par labu Kadeģim, lai uzpirktu viņa balsi balsojumā par jauno novada domes vadību. Bet Arta lai laikā bija Priekules pagasta vadītāja un ar savu sarakstu tikai kandidēja uz jauno novadu domi. Tā kā uzmanīgi vajag būt ar to izvēli un vajag zināt visu precīzi. Tā kā Vijai jāuzņemas pilna atbildība par šo prettiesisko lēmumu un ar saviem domu biedriem par to arī jāsamaksā. Bet Vijas sarakstie atkal ir tie paši Vijas ''cīņu'' biedri, kas pieņēma un balsoja par PRETTIESISKU lēmumu.

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 08:57

to kapec

kadu izveli, ja abu partiju lideri bija pie teikšanas.?

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 07:47

Kāpēc?

Kāpēc par Priekules domes prettiesiskiem lēmumiem jāmaksā no nodokļu maksātāju naudām? Kas pieņēma šādus prettiesiskus lēmumus, lai tad paši arī atmaksā. Beidzot varbūt priekulnieki sapratīs, kā tiek vadīta patreizējā dome un izdarīs 1.jūnijā pareizo izvēli. Par prettiesiskiem lēmumiem ir jāsamaksā.

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 07:26

Priekules novadā