Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules bērnudārzs "Dzirnaviņas" kompetenču izglītību jau ievieš radoši 5

Priekules pirmsskolas izglītības iestādē “Dzirnaviņas” tiek domāts par to, lai bērni daudz laika pavadītu pie dabas, pēc iespējas vairāk pievērstos fiziskām aktivitātēm un darbotos patstāvīgi. Tos savā ziņā var dēvēt par soļiem kompetenču izglītības virzienā. Bērnudārza vadība un pedagogi ir gatavi jaunās izglītības pieejas principus ieviest dzīvē, jo ir pārliecināti, ka mūsdienu bērniem nepieciešams jauns, citādāks zināšanu apgūšanas veids, nekā tas bija pirms 10 vai 20 gadiem.

Šajā mācību gadā bērnudārzā zinības apgūst 115 bērni 6 grupās. Uz vietas Priekulē gan ir 103 pirmskolēni. “No pagājušā gada augusta mums ir arī filiāle – Gramzdas grupiņa,” skaidro vadītāja Ina Dalbiņa. Bērniem atvēlēta vieta bijušajā Gramzdas skolas ēkā, grupā skolojas 12 audzēkņi vecumā līdz četriem gadiem. Tā kā ēst gatavošana nenotiek Gramzdā uz vietas, ēdiens pirmskolēniem tiek vests no Priekules.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 9. maija numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

VaiņodesDarzins

Ne ar ko īpaši neizcelas ar kaimiņu novadu salīdzinot. Arī mums Vaiņodes novadā ir daudz radošu aktivitāšu...bērni paši audzē dažādus dārzeņus un garsaugus,ir daudz nodarbību laukā,daudz vecāku aktivitātes utt. Nu nav priekules dārziņš īpašaks uz citu dārziņu fona...

pirms gada, 2019.05.15 03:37

jā jā

skaidri redzams, ka raksts ir politisks pasūtījums lai noniecinātu kaimiņu pagastus :)))

pirms gada, 2019.05.15 08:59

Miilda

Arī Kalētu bd daudz ko dara un vēl vairāk.Un strādā pēc jaunākām metodēm.tā kā Priekule ne ar ko neatšķiras.Kalētos super vadītāja.kura visus iedvesmo.

pirms gada, 2019.05.15 21:27

Zinu

Kalětos vadītāja ar lielo burtu,arī cilvĕks paties un vienkārš!

pirms gada, 2019.05.18 09:30

!!!!!!!!

Kāds sakars te ar Vaiņodi un Kalētiem???????

pirms gada, 2019.05.16 21:39

Priekules novadā