Priekulei uz rokas papīrs par līguma laušanu; VSAA apgalvo, ka lēmums nav pieņemts 10

"Man uz rokas ir papīrs, ka viņi lauž nomas līgumu ar 23. janvāri," apliecina Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska. Lēmums vēl nav pieņemts, uzsver Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras preses sekretāre Edīte Olupe.

"Tik ierobežotos finansu apstākļos ir izskatīti vairāki varianti, to skaitā arī vairāku klientu apkalpošanas punktu slēgšana," apstiprina E. Olupe un precizē, ka konkrēts lēmums tiks pieņemts nākamnedēļ, nosakot kuri punkti un ar kuru datumu tiks slēgti un vai darbinieki tiks atlaisti. Lēmumu par nomas līguma laušanu viņa nevarēja komentēt.

Aizputes klientu apkalpošanas punkts, lai arī salīdzinoši netālu no Kuldīgas, par savu pastāvēšanu var justies drošāk – tas tiek saukts par stratēģiski svarīgu, jo tur glabājoties Liepājas rajona arhīvs. Jautāta par iespēju pārcelt arhīvu, piemēram, uz Priekuli, E. Olupe norāda, ka tas aģentūrai nozīmētu lielākus transporta izdevumus un apgrūtinātu piekļūšanu darbam ar arhīvu.

"Mums tuvākā nodaļa tad ir Liepāja. Tas nozīmē, ka tur būs jātiek arī cilvēkiem no Kalētiem, Gramzdas un citām attālākām vietām. Es trešdien būšu Rīgā un cīnīšos arī par šī punkta saglabāšanu," sola V. Jablonska.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra koordinē valsts sociālo palīdzību – pieņem dokumentus un noformē valsts vecuma un invaliditātes pensijas, bezdarbnieku un slimības pabalstus u.c.

Priekulē strādā divas inspektores. Pēc neoficiālas informācijas, izdevumi par telpām un komunālajiem maksājumiem gadā ir ap tūkstoš latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Sniegs pirmais

No kura laika Priekulei ir rokas ( Priekulei uz rokas ........) ?

pirms 11 gadiem, 2009.11.05 09:05

xxx

Jā, grāmatnīcu jau nolikvidēja lielās nomas maksas dēļ, tagad pienākusi kārta VSSA. Skumji, ka tā rūpējas par cilvēkiem.

pirms 11 gadiem, 2009.11.04 13:53

es.es

lai samazina uz pusi nomas maksu,vismaz buus kaada nauda,nekaa tukshas telpas!

pirms 11 gadiem, 2009.11.04 11:46

JV

Diez vai tas ir patiesais iemesls, ka trešdien jābūt Rīgā?!

pirms 11 gadiem, 2009.11.04 11:38

jautājums

Jā...par ko tad cīnās? Cīnās, lai atņemtu citiem?!

pirms 11 gadiem, 2009.11.04 11:29

Cīnītāja

Viņa jau vienmēr ar kaut ko cīnās. Cīnās ar vēju, ar savu TP cīnās. Un atrodas tādi, kuri mutes atvēruši, pazemīgi un apbŗīnas pilnām acīm skatās uz savu dievinātāju un maizes devēju. Sābris arī gatavs izkust savas vienīgās mesijas priekšā.

pirms 11 gadiem, 2009.11.04 11:13

sābris

Labi, ka ir Vija, kas cīnās, lai pakalpojumi pensionāriem, bezdarbniekiem, kā arī slimības lapu kārtošanā ir uz vietas Priekulē. Braukšana uz Liepāju jau ir dārgs "prieks".
Veči no citiem novadiem var mācīties no Priekules, kā rūpēties par cilvēkiem!

pirms 11 gadiem, 2009.11.04 10:32

Priekules novadā