Priekulē ugunsgrēkā cieš cilvēks

Ceturtdien, 31. decembrī, pulksten 12.01 VUGD saņēma izsaukumu uz Priekules novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā deg sadzīves mantas 3m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, portālu "Rekurzeme" informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Ēkā nebija uzstādīts dūmu detektors.  Pulksten 13.35 ugunsgrēks likvidēts.

VUGD atgādina, ka jau no 2020.gada 1.janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par ugunsgrēka izcelšanos. Savukārt, privātmājas papildus ir jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

Sestdien, 2. janvārī, pulksten 14.52 saņemts izsaukums uz Graudu ielu Liepājā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, dzīvojamās mājas dūmvadā deg sodrēji. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāva dzīvojamā mājā deg starpstāvu pārsegums 1m2 platībā. Pulksten 16 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji Kurzemē arī steidzās dzēst ugunsgrēkus, kur Klaipēdas ielā Liepājā un Gaismas ielā Kuldīgā dega vieglās automašīnas, Jaunatnes ielā Grobiņā konteinerā dega atkritumi, Loču ielā Ventspilī un Kapsētas ielā Liepājā dega atkritumu konteiners, bet Jaunajā ielā Liepājā vienstāva neapsaimniekotā ēkā uz grīdas dega malka.

Pievieno komentāru

Priekulē