Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekulē sumina labāko darbu darītājus

11. februārī, Priekules dzimšanas dienas pasākumā, tika sumināti arī novada aizvadītā gada čaklākie ļaudis. FOTOGALERIJA.

Jau ziņojām, ka titulu "Goda priekulnieks" piešķīra Dzidrai Arumai par Priekulei veltīto profesionālo darbu mūža garumā, par iejūtību, sirsnību un atsaucību sniedzot palīdzību jebkurā diennakts laikā. Savukārt par "Gada priekulnieku" kļuva Armands Šteinbergs - par palīdzību un nesavtīgu rīcību finansiāli atbalstot Priekules slimnīcu, sociālās aprūpes centra izveidē.

Kā atzina Dz. Aruma, viņai šis apbalvojums bijis negaidīts pārsteigums un pat bijusi "satriekta" par viņai izrādīto godu. Viņa pateicās ikvienam, kurš balsoja un visiem, kuri visus šos gadus ir atbalstījuši un bijuši ar viņu – ģimenei, draugiem, paziņām un arī saviem pacientiem. Šogad augustā Dz. Arumai aprit 45 darba gadi, kuri nostrādāti zobārsta profesijā.

A. Šteinbergs atzina, ka jūtas lepns par viņam izrādīto godu, taču viņš uzskata, ka to pelnījuši ir visi, kuri piedalījās šī labdarības pasākuma noorganizēšanā. Paldies viņš saka gan Tatjanai Ešenvaldei, gan priekulniekiem, kuri spējuši saglabāt savu slimnīcu.

Priekules novada dome arī pasniedza goda un atzinības rakstus uzņēmējiem, kuri nodrošina Priekules novada iedzīvotājiem nozīmīgu skaitu darbavietas. Goda rakstus par darba vietu radīšanu Priekules novada iedzīvotājiem saņēma SIA "Maileks" vadītājs Ilgonis Šteins un SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" vadītāja Aksana Jansone. Atzinības raksts par augstu darba kvalitātes rādītāju sasniegšanu vadot Priekules kolektīvu tika pasniegts AS "LPB" ražotnes "Priekules maizes ceptuve" vadītājai Zanei Barutei.

Tika sumināta arī SIA "Priekules slimnīca" valdes locekle, Priekules novada domes deputāte, ārste Tatjana Ešenvalde, kura par nopelniem Latvijas labā 2011. gada 18. novembrī Rīgā tika apbalvota ar Atzinības krusta IV šķiru.

Plašāk lasiet Priekules novada mājaslapā.

Pievieno komentāru

Priekules novadā