Priekulē sakārto kultūras nama apkārtni

Celiņi ap Priekules kultūras namu ir nobruģēti, savās vietās ir gan soliņi, gan apgaismes lampas, kuru gan nav tik daudz, kā sākotnēji cerēts.

Nākamtrešdien visam vajadzētu būt smukam un kārtībā, spriež Priekules novada domes izpilddirektors Andris Razma. Līdz tam laikam tiks sastādīta arī lielā puķu dobe pie kultūras nama. Puķu stādi gan esot ejoša lieta un no pilsētas apstādījumiem pazūdot diezgan regulāri.

Kultūras nama plaša rekonstrukcija notika pērn, to veica AS "Būvmeistars". 4. maijā lielajā skatītāju zālē bija pēdējais koncerts, bet darbu kultūras nams atsāka 19. decembrī ar Ziemassvētku ieskaņas koncertu. Rekonstrukcijas īstenošanai pašvaldība nolēma ņemt 209 tūkstošus latu lielu kredītu Valsts kasē uz 20 gadiem ar atlikto maksājumu uz vienu gadu. Kredīta atmaksa garantēta no pašvaldības budžeta.

Rekonstrukcijai ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansiāls atbalsts 85 procentu apmērā. Taču iepirkums apkārtnes labiekārtošanas darbu sadaļā, kas paredzēja gan apkārtnes plašāku bruģēšanu, gan autostāvvietas ierīkošanu u.c., tika pārtraukts.

Plašāk "Kursas Laika" 29. jūnija numurā.

Pievieno komentāru

Priekulē