Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekulē notiks vērienīgs elektroniskās mūzikas pasākums "Sumer Rave 2013"

Atkal ir vasara. Jau 2013, jeb kā to “Summer Rave” festivāla organizatori mazliet savādāk izjūt un izsaka - “2k13”. Nu tieši tāpat kā ar festivālā dominējošo mūziku. It kā visiem zināma, visapkārt skanošu, bet... ar izteikti enerģisku akcentu, kas izpaužas dominējoši elektroniski novatoriskos, ritmos. Ko te piebilst... Noskaņa pozitīvi vienojoša un šīs mūzikas piekritējiem zināma un ovācijas izraisoša.

Tātad – radošā apvienība “Universal Radio DJ Team“ jeb “URDT” elektroniskās deju mūzikas festivālu “Summer Rave” Priekules parka estrādē rīko jau trešo gadu, tieši tāpēc tā virzība noteikta un dinamiska. Ar nepārprotamu izaugsmi un sava stila apzināšanos.

Festivāls tradicionāli notiek uz divām skatuvēm, kurām pamazām izstrādājies katrai tikai sev raksturīgs rituāls, un atbilstoši tam arī nosaukumi - TOP skatuve un - Pagrabs. Nav ko spriest tieši pēc asociācijām - izvēlies pēc noskaņas vai izjūtām - TOPā viss avangardiskais no elektroniskās deju mūzikas, Pagrabā – underground, jeb kā tās idejas un koncepcijas autors saka: “Gudrā elektroniskā deju mūzika”.

Par ēdieniem un dzērieniem gādās “Zviedru vārti“. Beer & food - pie bāra... love - Katra, paša ziņā...

Lai šis vasaras notikums paliktu Tavā atmiņa, momentus fiksēs vairāki fotogrāfi.

Par labsajūtu un drošību rūpēsies apsardze.

TOPā saimnieko McRaivii, kas skaļi pateiks gan to, kas jāsaka, gan to... ko nupat tikai vēl padomājāt. Tātad vadīs pasākumu, pieteiks dalībniekus, virzīs konkursus, pasniegs balvas, uzkarsēs līdz kopējam ritmam tos, kas ļausies vispārējam “fīlingam”. Tieši tāpēc viņš būs “moderators” konkursam “MC Sympathy”- visu vakaru viņš vēros dejotājus un tad... pēkšņi, negaidīti vakara gaitā  tos ”kronēs” - Tikai-  vienu meiteni un  vienu puisi.  Relax... ne obligāti pāri.

Visas nakts garumā organizatori ieplānojuši vairākus “express” šovus kuri notiks paralēli DJ priekšnesumiem.

-- Vasaras lietus-  elektroniskā variācija par slapjo T-kreku šovu. Atraktīvās meitenes -aiziet!
-- Deju maratons- noteiktas 22 minūtes 22 sekundes non-stop “dansinga”, - dinamiska un nepārprotami uzvelkoša. Esiet vis-pārākais pāris un, -go- balva jūsu.
-- Ēnu dejas- tiem, kam patīk un ir drosme izpausties mono dejā aiz ekrāna. Daži ritmiskas atraisītības mirkļi un jūs Priekule neaizmirsīs. Par draugiem nemaz nerunājot.

Atbalstot un popularizējot elektronisko deju mūziku, šogad jaunums - notika spraigs perspektīvo DJ konkurss par iespēju iestartēt TOPu. Piedalījās 6 jaunie talanti kurus vērtēja korekta žūrija un interneta balsojumi.

Pirmais setu sāks jauno DJ konkursa uzvarētājs - Jack Daniel - tomorrow hits today. Turpinājumā Jūs priecēs naglu puikas no Liepājas, - SPIKE BOYS, kā arī URDT komanda - Ray Rolla vs. Beater, DJ Special, DJ Junior G.. Summer Rave 2k13 kulminācijā - pēdējo gadu vispopulārākais dīdžejs Latvijā, [Ex] da Bass un pēc viņa - Decimal Lightness Recordings pārstāvis MBerg.

Tiem, kam gribas mazliet citas, paralēlas izjūtas vai velk uz undergrond – lūgti Pagrabā. Tur ko lai saka - tādi gabali, ka nekur! - “Pagraba komandors“-  Digital Age vadīs vakaru, kurā viens otru spēcīgi un aktīvi nomainot, remasterēs DJ GOLdbERG, Digital Age, un Gatis G. Visu vakaru online konkurss -”Pagraba aktīvists“
Kuram vai kurai tiks balva, jautājiet komandoram. Tāpat neizpaudīs - līdz pat glamūrai pilnai  uzvarētāja gratulācijai. Kas notiks... Nu tad... Kad notiks!

Kā jau elektroniskā deju mūzikas festivālā- nekur neiztikt bez “Elektriskām extrām“

So loading...!
Ienākot festivāla teritorijā visa uzmanība SMS čata ekrānam, uz kura būs veltījums tieši Tev, ja aizsūtīsi identifikācijas SMS. Vakara gaitā - čats, veltījumi, uzsaukumi, arī organizatoru novēlējumi un komentāri. Tāpat Jūsu, spicākie "twīti", kurus pazīsim pēc hashtaga #sr2k13 Ieraksti jau tagad!

Visi, kas skenēs afišas “kluču placi” - QR kodu, varēs piedalīties vienā specifiskā konkursā par galveno balvu - popularitāti pašā festivālā un pārsteigumu balvu no organizatoriem.

Vēl bonusu punkti tiem kas “iepēdosies” festivāla foursquare vietā. Pienāks brīdis, kad saliksim kopā visus šos aktīvistus!

Uz galvenā ekrāna video projekcijas- redzēsim kā tas kompjūters ”izjūt to vasaras garšu“... common...

Tiekamies visi 3. augustā pulksten 21 Priekules parka estrādē!

Vairāk gūsti interneta vietnēs:
sr.urdt.lv
draugiem.lv/summer-rave
twitter.com/summerravefest
facebook.com/summerravefest
youtube.com/user/urdtlv
foursquare.com/summerravefest

Pievieno komentāru

Priekules novadā