Priekulē notiks MTB velomaratons

Priekules MTB maratonā un pusmaratonā aicināti piedalīties Latvijas MTB velobraucēji -  sportisti, amatieri, tautas klases braucēji, bet, jo īpaši gaidām velo profesionāļu piedalīšanos, kas ar savu izcilo sniegumu, vairāk vai mazāk zināmu vārdu motivē mūsu novada ļaudis  vairāk pievērsties riteņbraukšanai. Protams,  aicinām piedalīties mūsu,  kaimiņu novadu un pilsētu riteņbraucējus, kas gatavi parādīt savu meistarību ne tikai ātrā braukšanā, bet arī dažādu šķēršļu pārvarēšanā.

Dalībnieku reģistrācija sāksies pulksten 9 pie Priekules daudzfunkcionālās Sporta halles un beigsies ap pulksten 11.45. Starts ar nelielu iesildīšanos tiks dots pulksten 12!

Tiesnešu pakalpojumus un laika kontroli nodrošinās SIA ’’SPORTLAT’’.  ’’Priekules velobanka’’ IK rūpēsies par tehnisko palīdzību un uzraudzību trasēs.

Jauna maratona disciplīna tiks piedāvāta sievietēm un vīriešiem 60+ gadu vecumā -  Senioru velorallijs- ar laika kontroli veicot 3-5 km garu maratona trasīti, kas vedīs pa sporta hallei tuvējo teritoriju. Starts Senioru rallijam tiks dots pulksten 12.20.

Velotūristiem tiek veidots jauns maršruts, kas vedīs pa Priekules pilsētu un tuvējo apkārtni. Velotūristu klasē 20-23km brauksim tikai savam priekam, bez laika kontroles, un to vadīs Priekules velokluba pārstāvji. Starts velotūristiem tiks dots pulksten 12.30.

Mazie maratona dalībnieki šogad tiks dalīti piecās grupās. Bērni startēs 3-4gadnieku, 5-6gadnieku, 7-8gadnieku, 9-10gadnieku un 11-12gadnieku grupas, kam tiks veidoti atbilstoša garuma maršruti. Bērnu klasēm starts tiks dots ap pulksten 12.40.

No pulksten 14 līdz 15.30 plānojam maratona dalībnieku finišu.

Bet jau ap pulksten 16 notiks oficiālā apbalvošana.

Par dalībnieku un visu pasākuma dalībnieku ēdināšanu un servisu Sporta  hallē rūpēsies kafejnīca ’’Ikars’’, ko atbalstīs arī SIA ’’Gaisma 2’’. Velo pasākumu  tiesās  - SIA ’’Sportlat’’, sponsorēs SIA ’’Priekules Bioenerģija’’, SIA ’’Revor’’ – STIHL un VIKING, atbalstīs SIA ’’Inerto Materiālu serviss’’, SIA ’’Gaisma 2’’, SIA ’’LPB’’ Priekules maiznīca, SIA ’’Priekules MG’’ un SIA ’’Zviedru vārti’’.

Galvenās balvas - VELOSIPĒDA īpašnieku noskaidrosim apbalvošanas ceremonijā pēc visu distanču veikšanas un tas tiks izlozēts no maratona dalībnieku numuriem. Bez velosipēda tiks izlozētas arī sponsoru dāvātās, noderīgas balvas velobraucējiem un velotūristiem! Velosipēdu sponsorēs SIA ’’Priekules Bioenerģija’’, sadarbībā ar SIA ‘’Skandi Motors’’. SIA ‘’Priekules BioEnerģija’’ atbalsta Priekules MTB velomaratonu jau trešo gadu un sponsorēs arī citas aktīvai atpūtai noderīgas balvas .

Dalības maksas - dalībniekiem līdz 16 gadiem 5 eiro, pēc 16 gadiem 10 eiro (ja reģistrāciju veiksiet internetā www.sportlat.lv!). Internetā var reģistrēties līdz 30.aprīlim (ieskaitot!). Sacensību dienā dalības maksa būs nedaudz lielāka. Velotūristiem, senioriem un bērniem dalība braucienā par brīvu.

Vislielākā uzmanība jāpievērš savai drošībai – neaizmirstiet līdzi paņemt velo aizsargķiveres, bez kurām nebūs iespējams piedalīties distancēs.

Tiksimies 3.maija rītā pie Sporta halles Priekulē, Priekules novadā!

www.priekulesnovads.lv

Pievieno komentāru

Priekules novadā