Priekulē notiks festivāls "Summer Rave" 5

Vasara – vai ir vēl kāds gada laiks, kura garšu gribas baudīt un baudīt bez pārtraukuma? Nevienam citam gadalaikam kā vasarai nav tik bagātīgas garšu buķetes, kas sniedz tik neaizmirstamu baudījumu. Vasaras bagatīgā garšu buķete nav iedomājama, bez saules, ūdens priekiem, ballītēm... Ballītes? Šis vārds padara dzirdīgas ikvienas ausis.

Aizraujošas ballītes ir neatņemama vasaras sastāvdaļa un ballītes nekad nav par daudz vai ne? Tieši tā! Daudzas lielākas un mazākas ballītes jau aiz muguras, bet vasara turpinās un vasaras gardēžiem par prieku tiek nepārtraukti atsvaidzināta ar jaunām un aizraujošām ballītēm. Un vasaras nekad nav par daudz. To gribas baudīt vēl un vēl.

Izbaudi vasaras garšu "Summer Rave" – elektroniskās deju mūzikas festivālā, kurš norisināsies šā gada 4. augustā Priekules parka estrādē. Vasaras garšas baudītājiem festivāls būs atvērts jau no plkst. 17:00 ar dažādām atrakcijām, beerpong čempionātu, galvu reibinošām dejām, kas vienmēr atraktīvā MC Raivii aktivitāšu pavadībā aizraus ikvienu un norisināsies līdz rīta gaismai. Vizuālu baudījumu nodrošinās mūsdienīgas video projekcijas.

Festivāla gardākās odziņas:

• Roberts Lejasmeijers piepildīs Priekules parka estrādi ar vēl nebijušu enerģijas lādiņu un emocijām.
• McRaivii Ballīte ar viņa express idejām Tev dos divkāršu prieku! Aiziet, aiziet…
• Mberg ar aktuālākās elektroniskās deju mūzikas piedāvājumu neatstās vienaldzīgu nevienu vasaras garšas baudītāju.
• DJ GOLdbERG enerģiskas mūzikas pavadībā, satricinās ķermeni un apburs prātu uz "fly away" 2gether.
• Da White piedāvās atgriezties 90-to gadu ballītēs ar klasiskajiem eurodance hītiem un uz rīta pusi aizvedīs smagākos ritmos ikvienu, kam vēl būs spēks.

Un tas vēl nav viss. Festivāla norise nav iedomājama bez iemīļotajiem pašmāju dalībniekiem:
Mr. Ziggy Marbley b2b DJ Spliff WTF Records
DJ Lauriz b2b DJ Fenky PIP (Priekule incredible production), ex Local Energy
SPIKE BOYS Ģirts L. b2b Dainis L.
DJ Junior G. b2b DJ Gatis G. URDT
DJ Beater a.k.a. Ray Rolla b2b DJ Special URDT
Digital Age ex The Journey

Festivāla ieejas maksa:   Ls 3,-
VIP ieeja (seko informācijai): Ls 6,-

Mūs Atbalsta:
Priekules novada dome, Kurzemes Gaļsaimnieks, SIA "Kings",

Informatīvi atbalsta:

synthesiscrew.com, club.lv, clublandlv.com, rekurzeme.lv, liepajniekiem.lv, laiki.lv, draugiem.lv, urdt.lv, priekulesnovads.lv, pasakumiliepaja.lv, ieskrien.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ĶEPS

Ja Inesīte neuzstāsies uz lielās skatuves, tad es VIP. ložā biļeti nepirkšu !Bez Inesītes tur nav nez uz ko paskatīt, nez ko klausīties.

pirms 9 gadiem, 2012.07.31 20:44

atbildei

mīlīši,ne sods ls 1200,bet maksa par skraidīšanu,respektīvi -alga.tikai viss ir solijumu līmenī,tas kiops esot tukšinieks,ta ka var sanākt ka paņirgājās par naivu sievišķi un viss.

pirms 9 gadiem, 2012.07.31 17:23

atbilde

Ja nebūs psihenē, var jau būt, bildēšanās Rīgā, sods izmaksājis 1200Ls.Vajadzēja vairāk un to psihopātu kas viņu izmantoja, tam sodu, piemēram piecreiz lielāku.

pirms 9 gadiem, 2012.07.31 17:07

Priekulē