Priekulē nekustamo īpašumu neizsolīs 4

Andrejs Riško ir apliecinājis, ka izmantos savas kā zemes īpašnieka pirmpirkuma tiesības, tāpēc izsole uz nekustamo īpašumu Aizputes ielā 16 netiks rīkota, pastāsta Priekules novada domes kancelejas vadītāja Vizma Rēriha.

Nekustamo īpašumu speciālistei Vērai Rubezei ir uzdots sagatavot līgumu. Ēka tiek pārdota par 4700 latiem. Jūlija domes sēdes lēmumā rakstītais, ka ēku atsavinās par 7550 latiem, kas bija publicēts novada mājaslapā, esot protokola drukas kļūda, kas vēlāk pamanīta un 27. septembra sēdē labota.

"Neko tur nedarīšu līdz jaunam projektam. Zīverta veikals paliks, būs arī frizieris, tikai nezinu, kurš – vēlmi ir izteikuši divi. Arī par apkuri viņiem pašiem būs jāpadomā. Man nav nekādas prasības pēc kafejnīcas," apliecina A. Riško. Vieta esot laba, taču jauna projekta īstenošana esot iespējama tikai jaunā ēkā.

Jau ziņots, ka šajā vietā ar laiku varētu būt tirdzniecības centrs, kur būtu arī kafejnīca.

Iepriekš telpas no pašvaldības vairāk nekā 10 gadus nomāja Aivars Zīverts, kuram tur līdz šī gada sākumam bija kafejnīca, joprojām ir ziedu un dārzkopības preču veikals "Lotoss". Pamatojot, ka telpas izīrētas ar noteikumu, lai centrā būtu kafejnīca un to pieprasot iedzīvotāji, dome izvirzīja noteikumu tai atsākt darbu un nepiekrita izīrēt telpas tikai veikalam.

Tikmēr vēl viens ziedu veikals atvēries Aizputes ielā 5, blakus Veselības aprūpes centra galvenajai ēkai. Tajā ziedus un lauksaimniecības produkciju piedāvā zemnieku saimniecība "Sudrabkalni" no Bunkas pagasta. Telpas tiek nomātas no SIA "Priekules slimnīca".

Pievieno komentāru

Komentāri 4

! to ?

Pēc manas izpratnes tādas kafejnīcas pēc būtības Priekulē nav. Ir skolas un domes ēdnīca sporta halē,kur iespējams pasūtīt bēru u.c. godu mielasti,kā arī liepu alejas ēdnīc aar ar papildus funkcijām .

pirms 8 gadiem, 2012.10.12 22:35

hahaa

Nokļūdījās par gandrīz trīs štukām un nepagāja ne trīs mēneši, ka kļūda tika izlabota. Riktīgi Priekules domes darba stils :)))

pirms 8 gadiem, 2012.10.11 09:23

Priekulē